Wpis z mikrobloga

Już za tydzień...

Heeniu, ja Ci mówię, to globalne ocieplenie tak działa, siodwa za dużo, te geje z tęczami miały racje. Tusk do Brukseli lata samolotem, a nasze wnuki będą się smażyć na ziemi. Zabijamy naszą matuchnę ziemię. Kiedyś to było. Pamiętam, jeszcze kilka lat temu na Wielkanoc śniegu po kolano, w dzieciństwie my przez zaspy szli króliczka święcić, a teraz ciepło jak w lipcu. Kiedyś to było. Dej mi no jeszcze tego serniczka, bo aż się zdenerwowałem.

#pogoda #heheszki #wielkanoc
Kolarzino - Już za tydzień...

Heeniu, ja Ci mówię, to globalne ocieplenie tak działa...

źródło: pdag

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@JestesUpani: globalne zmiany sprawiły, że m.in. w Polsce zima się przesunęła. Przed 2000 rokiem zimy zaczynały się już na początku listopada (ludzie pamiętają święta zmarłych w śniegu) a kończyła właśnie na początku marca, gdzie koniec marca temperatury dochodziło do 20*. Teraz zarówno listopad jak i grudzień potrafi być bez śniegu, a są roczniki w których najwięcej śniegu spadało w marcu i kwietniu.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@lizardking_21 Bo to nie jest dużo. Kolorki nie powinny być interpretowane i dobierane w zależności od miesiąca czy pory roku tylko jednej, spójnej, standardowej skali.

Straszenie, bo "jest kwiecień i w miarę ciepło, więc planeta płonie" jest infantylne. ʕʔ
TytanowyLucjan - @lizardking21 Bo to nie jest dużo. Kolorki nie powinny być interpret...
  • Odpowiedz
@Kolarzino: komu przeszkadza globalne ocieplenie? Co mogę zrobić, żeby jeszcze boże narodzenie w Polsce spędzać w 20 stopniach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kolarzino: w trojmiescie mimo globalnej ocieplenia i tak będzie brzydko. Masakra od października chyba nie było ładnej pogody xD witamine d to ja chyba zacznę wstrzykiwać
  • Odpowiedz
  • 2
@Kolarzino paradoks imigranta w klimacie
Imigrant - siedzi na socjalu i zabiera prace
Klimat - kiedys to były zimy ale zmian klimatu nie ma
  • Odpowiedz
Szury klimatyczne jakoś wygodnie pomijają zmianę wysokości pomiaru na taki u samej ziemi, żeby wyszły "wcząsające" dane


@Tytanowy_Lucjan: Jestem fanem dyskutowania z szurami - gratulacje, bo opowieści o zmianie wysokości pomiaru jeszcze nie słyszałem, a trzeba przyznać - jest wyjątkowo idiotyczna XD
  • Odpowiedz
Kiedyś zczytywało się ją w tych budkach meteorologicznych z wysokości 2 m nad gruntem a teraz odczyt jest robiony bezpośrednio przy gruncie


@s3kawka: pomijając to, że to kompletna głupota, to te 2 metry za wiele nie zmienią (zakładając, że mierzysz w cieniu).
100 metrów różnicy w wysokości daje aż 0,6 - 1 stopnia różnicy temperatury, w zależności od wilgotności.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@s3kawka Bzdura, robiło i robi się na 2m w klatce Stevensona. Robi się też pomiary na innych wysokościach, np 5cm, lub przy gruncie, ale do wszelkich zestawień zawsze bierze się tą z 2m.
  • Odpowiedz