Wpis z mikrobloga

#pytanie #pracbaza #rozowepaski #niebieskiepaski #ankieta
Składać papiery po studiach do służby mundurowej w

1)swoim małym powiatowym mieście, gdzie: nie ma praktycznie szansy na poznanie kobiet, bo po szkole średniej niemal każda wyjeżdża do wojewodzkich, nie ma nic, inne oferty pracy to najnizsza krajowa, nie ma znajomych, jedyny plus to to że mieszkanie za free i ciepłe obiadki od mamy oraz praktycznie cała pensja oszczędzona

2) mieście wojewódzkim, gdzie ponoć łatwiej o kobiety i ich więcej, brak znajomych, wynajmowanie pokoju lub mieszkania za ok polowe kwoty, ale z kolei wolność od rodziców

Będzie fajnie jak w komentarzu byście również napisali opinię swoją lub uzasadnili swój wybór. Dzięki!

Jak wyżej

  • W swoim powiatowym mieście 36.9% (52)
  • W wojewódzkim 63.1% (89)

Oddanych głosów: 141

  • 16
@Felixu to może warto poznawać te dziewczyny zanim wyjadą do wojewódzkiego? Jak nie możesz nikogo poznać w swoim mieście to nic się nie zmieni jak za dotknięciem magicznej różdżki gdy trafisz do miasta wojewódzkiego.
  • 0
@buchowo: wiem chodzi mi tylko o to, że w wojewódzkim na pewno jest więcej opcji czy szans poznać niż tu. W liceum w swoim małym mieście miałem tindera już i też lipa byla
@Felixu synek, za moich czasów to dziewczynę można było poznać nawet w bibliotece czy stojąc w kolejce w sklepie. Dzisiaj tylko Tinder i apki bo strach zagadać do obcego człowieka na ulicy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Miasta wojewódzkie dają większe możliwości o ile ty sam masz potencjał i chcesz je wykorzystać. Do tego dochodzą wyższe koszty mieszkania o ile chcesz mieszkać jak człowiek, a nie gnieździć się po