Wpis z mikrobloga

@ostrvljanka: To mniej więcej wygląda tak że większość to kobiety po zerwaniu, zaburzone które tylko i wyłącznie karmią się atencją, znajdą się też normalniejsze, co do facetów podobnie wygląda, nie wiem czy warto tracić czas, bo niby w jakiś łatwy sposób można wykryć czy dana osoba jest warta naszego czasu, aczkolwiek niektórzy dobrze się z tym kryją, też trzeba mieć w miarę sporo wiedzy by rozpoznować kombinowanie, ale jeśli ktoś nie
  • Odpowiedz
@ostrvljanka: mężczyźni są w stanie wybrać dużo gorzej wyglądającą parę licząc na łatwy i szybki seks. Kobiety muszą się z tym liczyć i często świadomie wchodzą w takie relacje licząc, że uda im się "usidlić" atrakcyjnego mężczyznę. W większości wypadków kończy się to tak, że kobieta nie ma już siły do takich oszołomów i usuwa aplikację.

Z punktu widzenia przeciętnego mężczyzny wygląda to tak, że on również rozdaje lajki dużo atrakcyjniejszym
  • Odpowiedz
Nie, to wina algorytmu


Też tak kiedyś myślałem, ale zarejestrowałem się na kilku portalach randkowych, gdzie nie przesuwasz po prostu bezmyślnie profili lewo/prawo, ale masz dostęp od razu do całej bazy. Na tych portalach różowe zachowują się dokładnie tak samo jak na tinder.
Różowe, które szukają w internecie, po prostu tak mają, celują w zbyt wysoką ligę, bo mogą, poza internetem największą rolę odgrywa zapach, i to na jego podstawie ludzie się
  • Odpowiedz
@olokynsims: ja się jakoś bardzo nie starzeję i używam 2-3 letnich zdjęć. Na przestrzeni lat zauważyłem, że na tinderze idzie coraz gorzej i nie ze względu na mijającą modę, bo mam uniwersalny styl, ale właśnie algorytm dokręca coraz bardziej śrubę. Od jakiegoś czasu liczą się dosłownie 2 dni nowego konta i tyle.
Na yubo nie ma tego problemu, mimo że też polega na przesuwaniu lewo/prawo, ale właśnie nie ma algorytmu który
  • Odpowiedz
- jesteś przeciętną kobietą. Zostaniesz wykorzystana jeśli nie poświęcisz kilku godzin na dokopanie się do mężczyzn na swoim poziomie atrakcyjności

- jesteś przeciętnym mężczyzną. Zabawa przypomina próbę trafienia szóstki w lotto, tylko kosztuje to więcej pieniędzy, czasu i nerwów


@benekxd: Jedna refleksja mnie naszła. Jednak większość ludzi w populacji jest przeciętna. Zakładam, że na Tinder także. Jeśli ich model biznesowy jest związany z algorytmem, który opisujesz to znaczy, że przeciętna część
  • Odpowiedz
@Pharos: zdecydowana większość, to (zdesperowani) mężczyźni. Tak, oferują popchnięcie konta wyżej w kolejce, superlajki - osoba która otrzyma od ciebie superlajk widzi, że ją polubiłeś, czy też dostęp do katalogu osób, które już cię polubiły.

Wychodzi na to, że jeśli mężczyzna sobą coś reprezentuje, a po prostu nie jest ultra przystojny, to właśnie pomoże mu to w dotarciu do również średnio atrakcyjnych kobiet i będzie miało to sens, jeśli szuka związku.
  • Odpowiedz
ale właśnie algorytm dokręca coraz bardziej śrubę.


@benekxd: Tak jak napisałem wyżej, nie podpinam tego pod algorytm. Po prostu normalne dziewczyny uciekają z tindera. Rozmawiałem z dziewczynami, które nie szukają przygód, one mają dość tego, że ciągle atakują je stare dziady 30+ którzy chcą je tylko zaliczyć, ale oczywiście od początku manipulują, prowadząc normalną rozmowę, tak jakby byli zainteresowani je poznać, ale po pierwszym spotkaniu oczekują od nich, że rozłożą nogi.
  • Odpowiedz
@olokynsims: chodzi o to, że tak, na początku kobieta może mieć dobre chęci do znalezienia normalnego partnera, ale właśnie do niego nie dojdzie nawet gdy kobiety stanowią około 1/5 użytkowników. Na początku jest właśnie "skazana" na atrakcyjnych, którzy przebierają w parach i zarażają je znieczulicą. Stąd też te opisy "nie piszę pierwsza". Nie chodzi o to, że jest księżniczką, a już pisała jako pierwsza do tych pierwszych par, czyli najatrakcyjniejszych na
  • Odpowiedz
xD


@benekxd: Ok gimbus.

używam 2-3 letnich zdjęć


Sam napisałeś. I jeszcze ten tekst, że niech zaznaczą oczekiwany zakres wieku, podczas gdy niebiescy nie tylko oszukują na zdjęciach, ale też zaniżają swój wiek, żeby łapać się na widełki młodych dup.
Hipokryzja gimbusów.
  • Odpowiedz
@olokynsims: WYZYWANIE OD GIMBUSÓW ZA UŻYCIE "XD" XDDDDDD
Sprawdź sb ziomek co tu jest schowane pod lenny facem to cb zdziwi xD
Tylko ostrożnie żeby ci kijek nie wypadł


Ja nie zaniżam swojego wieku, więc nie wiem jaka hipokryzja, bo 2-3 lata to nie jest okres w którym można się jakoś bardzo pomarszczyć unikając słońca, nie pijąc, nie paląc i dosyć zdrowo się odżywiając.
Nie słyszałem jeszcze uwagi, że wyglądam starzej
  • Odpowiedz