Wpis z mikrobloga

Mam bekę z samego siebie, że był w moim życiu epizod, w którym uważałem #!$%@? tej dziadygi za największą prawdą objawioną.

Typ jest idealnym narzędziem, żeby poznać w praktyce działanie efektu Dunninga-Krugera.

Im bardziej gówno wiesz, tym bardziej ci się wydaje, że wiesz już wszystko.

Świat oparty na dyrdymałach głoszonych przez tego starego pierdziela prowadzi wyłącznie do oligarchii i zamordyzmu narzucanego przez jednostki.

#kanalzero #korwin
ab6661 - Mam bekę z samego siebie, że był w moim życiu epizod, w którym uważałem #!$%...

źródło: z30091979Q,Janusz-Korwin-Mikke-spi-podczas-obrad-Sejmu

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Koleś to IMO 100 proc. asperger połączony z ego top. Jako publicysta kontrowersja jest w cenie ale nie umie tego zatrzymać nawet jeśli gadanie o Hitlerze ma położyć wynik wyborczy. No i brak zdolności interpersonalnych przez co z kolejnych partii które zakładał albo wylatywał albo sam się ewakuował
  • Odpowiedz
@Aokx: w teori mogą. W praktyce zawsze do władzy dochodzi ten sam jeden typ oligarchów którzy dostali się tam po trupach za wszelką cenę, a następnie ich rodzina. Zawsze ten sam sort popi3edolonych psycholi.

Możesz gadać jak demokracja jest okrutna ale każdorazowo, w praktycznie każdym demokratycznym kraju zawsze żyje się lepiej niż tam gdzie jakaś garstka typów podejmuje wszystkie decyzje.
  • Odpowiedz