Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego różowe wyrzucają stare, przerobione zdjęcia na aplikacje randkowe, skoro prawda wyjdzie na jaw przy pierwszym spotkaniu? Niedawno spotkałem się z różową poznaną na #tinder lvl 30. Od początku chwaliła się, że wygląda na maksymalnie 23 lata. Podczas pierwszego spotkania okazało się dlaczego. Publikowała stare, mocno przerobione zdjęcia. W rzeczywistości wyglądała na swój wiek. Dla mnie to nie ma znaczenia, na ile lat wygląda laska, ale po co tak kłamać?
#p0lka #logikarozowychpaskow #randki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@mirko_anonim jedna mi kiedyś tuż przed spotkaniem powiedziała że jest trochę większa. Kobiety nie mają przypadkowych zdjęć dlatego trzeba szukać znaków. Musisz znać triki fotograficzne jak ukryć tuszę. Te charakterystyczne pozy zdradza prawdę. Patrz też na palce czy nie grube. Albo na biceps. Albo jak na fotkach ma długą luźna spódnicę.
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP): Dam ci radę kolego bo kiedyś też mnie to wkurzało..

Na rynku matrymonialnym chodzi o "fake it till u make it". Chłopy często tego nie mogą tego zrozumieć bo honor, bo sumienie, bo jak to tak. To nie ma znaczenia. Każdy koloryzuje, oszukuje, kręci - o to w tej gierce chodzi. Wielu chłopów najchętniej od razu wyznaliby swoje wady, powiedzieli że są prawiczkami i nie mają planu na
@mirko_anonim źle robią, bo później facet myśli, że wszystkie kobiety z internetu takie piękne, a w realnym świecie same brzydkie, a przecież to są te same kobiety. Osobiście nie miałam i nie mam żadnych aplikacji randkowych, ani też nie zamieszczam zdjęć na Facebooku. Wychodzę z założenia, że jaki koń jest, to każdy widzi i omija bez rozczarowania ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mirko_anonim: ja mam kilkuletnie foty bo mi ciezko zrobic nowe, zeby wyszly wg mnie ok to musialem robic wiele roznych fot przez wiele godzin i wrzucac do oceny na photofeelera by wybrac najlepsze. nie chce mi sie na nowo tego robic, zreszta wygladam tak samo jak wtedy.

i tak ostatnio uslyszalem od typiary, ze sie jej w ogole nie spodobalem na zdjeciach, ale na zywo bylem o wiele przystojniejszy, wiec juz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Z tego samego powodu używają biustonoszy push-up i padowanych. W życiu nie zrozumiem dlaczego. Przecież jak ktoś ma fetysz na biust to po pierwszym zdjęciu będzie miał mega niesmak, a jak kogoś nie obchodzi biust wcale to co za różnica? Nie wiem na co liczą, że ktoś kto woli większe biusty po prostu machnie ręką? Jest to jedna z tajemnic wszechświata, której pewnie już nikt nie rozwikła.