Wpis z mikrobloga

@nonOfUsAreFree: nie jestem jej zwolennikiem, można się zesrac o 1000 rzeczy o których powiedziała. No ale właśnie o to chodzi - auto w mieście to okazjonalny użytek a nie cos po co sięgasz zawsze i wszędzie. Podpisuje się obiema rencyma
  • Odpowiedz
Widywalem ja kilkanascie razy w wawie jak jezdzi rowerem. Widzialem ja takze w metrze.

Jest jednym z niewielu polityków, których systematycznie spotykalem na ulicy warszawy
  • Odpowiedz
@nonOfUsAreFree A ona jest za jakimś zakazem czy co? Czy może jest za tą idiotyczną sct? Bo w sumie serio pytam o co chodzi - jeśli ktoś korzysta z samochodu, a rozumie że samochody często w miastach są uprzywilejowane i trzeba wzmacniać inne metody transportu i komunikacji, co będzie skutkowało chociażby zmniejszaniem liczby pasów czy miejsc parkingowych, to chyba dobrze o nich świadczy bo koniec końców utrudniają też sobie życie, nie?

Wiadomo
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nonOfUsAreFree: Panią Senator można często spotkać na rowerze. Jeden środek transportu nie wyklucza drugiego - chodzi o to, by wprowadzić jakąkolwiek równowagę i przestać priorytetyzować transport samochodowy kosztem wszystkiego innego.
  • Odpowiedz
@nonOfUsAreFree: Wykopki jak zawsze z gwoździem w mózgu. Albo czarne albo białe, zero odcieni po środku. Otóz sam fakt, że ktoś jeździ samochodem nie oznacza, że musi z automatu masturbować się do 25-letnich diesli w centrum i uznawać, że jest to jedyna forma transportu na którą trzeba stawiać. Można jeździć samochodem, ale jednocześnie promować inne formy transportu zwłaszcza w miastach gdzie ten wybór jest naprawdę szeroki.
  • Odpowiedz