Wpis z mikrobloga

Katowice to nie kopalnie i przemysł, a wręcz przeciwnie – nowoczesność! Spełniająca światowe standardy siedziba NOSPR, czysty, bezpieczny Nikiszowiec, zielony, zachwycający Giszowiec, odmieniony Rynek, który z chaotycznego placu przekształcił się w miejsce odpoczynku i spędzania czasu dla mieszkańców i przyjezdnych - to tylko niektóre przykłady świetnych miejsc w Katowicach.

Sprawdź jakie atrakcje oferuje stolica województwa Śląskiego.

#podroze #podrozujzwykopem #slask #polska #ciekawemiejsca #turystyka #przewodnik #wycieczka #wycieczki #katowice
weekendowka - Katowice to nie kopalnie i przemysł, a wręcz przeciwnie – nowoczesność!...

źródło: DSC_0260-1

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@weekendowka: do tego zdania nawet było ok, ale ten PATO betonowy plac zwany rynkiem to juz przesada


@brh77603: a pamiętasz, jak było wcześniej? ;) Teraz jest przynajmniej fajne miejsce do organizacji wydarzeń - są jarmarki, koncerty, miejsca do siedzenia, a nawet leżenia. Zieleni oczywiście mogłoby być więcej, ale jest jej trochę na placu kwiatowym, teraz będzie ładnie na Warszawskiej. Moim zdaniem jest git!
  • Odpowiedz
  • 0
nospr i nikisz xd nic tu więcej nie ma, a sam nikisz jest przereklamowany i to bardzo. To już ładniej jest na ulicach typu PCK, Skłodowskiej Curie itd.


W Katowicach nie ma nic


@Lomana_LuaLua: No więc ja Ci podam więcej miejsc niż NOSPR i Nikisz (choć uważam, że te są spoko). Szlak Moderny, Śląskie Centrum Wolności i Solidarności, Giszowiec, Las Murckowski, murale...
  • Odpowiedz
@weekendowka: Pamiętam i nie tęsknie za tym, ale zmiana mogła być naprawdę zrobiona z głowa z zrobili kolejny betonowy plac a potem jeszcze dostawili ten "kiblel" za gruby $$ i zasłonili całkiem widok na spodek itp
  • Odpowiedz
@weekendowka a ja tam Katowice lovciam <3
Wrocław czy Kraków ma wiele więcen atrakcji i zabytków, ale przez to też tłumy turystów, kosmiczne ceny nieruchomości i korki.
Jak dla mnie zbyt przytłaczające te miasta, a Katowice są w sam raz ()
  • Odpowiedz