Wpis z mikrobloga

zawyczaj nie ogladam #patostreamy ale #elagawin to takie moje guilty pleasure,
Ela jak zwykle w piatkową noc dzielnie walczyla o Marysie jak lwica,
pierwsze jak to ma w zwyczaju sie #!$%@?ła
a pozniej napieprzała o pierwszej w nocy w garnek,

biedni sąsiedzi (śmiechom nie było końca)

oczywiście 20 min pozniej zadzwonił zomofon,
i ela zakonczyla strumien
blackbird - zawyczaj nie ogladam #patostreamy ale #elagawin to takie moje guilty plea...
  • 15
  • Odpowiedz
@blackbird: nie wiem jakim cudem i dlaczego do tego doszło, że dowiedziałam się o istnieniu tej.. osoby.. Wytłumaczcie mi proszę (ale szczerze i na poważnie) kto to jest, czemu uważa się za fotografa i blogera(?) i dlaczego jeszcze nie siedzi w wariatkowie...? o.O Czy ona robi to wszystko na poważnie? Czy rozumie jak się błaźni? xd No nie wiem jak inaczej to określić, brak słów.
Tauma w mojej głowie pozostanie na
  • Odpowiedz
@Rk65a: Trochę w tym uniwersum siedzę, więc wyjaśniam:
1. Uważa się za fotografa, ponieważ rodzice sponsorowali jej przez lata niedochodowy biznes, jakim było studio fotograficzne. A niedochodowy był, bo tej pani po prostu brakuje umiejętności i samokrytycyzmu, żeby móc te umiejętności nabyć. Jej twórczość można podziwiać choćby na jej prywatnych stronach. Do niedawna pani Helena, jej matka opłacała jeszcze ZUS z tytułu zawieszonej działalności gospodarczej.
2. Blogerką jest, ponieważ przez lata
  • Odpowiedz
@Dadd_yissuess0: nie wiem jak Ty, ale zauważyłem że mi szkodzi. Oglądanie jej podwyższa mi nerwy i przez parę dni mam podwyższoną agresję. Dlatego każdy kraj powinien ładować takich ludzi do więzienia bez wyjątku.
  • Odpowiedz
@zgubilem-konto uzupełnię Twoj wpis dla @Rk65a:

1. Ona była rozpieszczana od dziecka. A rodzice mieli ponadprzeciętne zarobki (nie jakiś kosmos, powiedzmy że x2 razy lepiej niż minimalna krajowa), na co są dowody - zdjęcia mebli Eli i nie tylko z czasów, jak naprawdę była ładna. Pozwalali jej dosłownie na wszystko, tzn. ojciec, bo to miała być nagroda pocieszenia za równie chorą mamę. Dawanie z jednej strony kasy, a z drugiej rycie
  • Odpowiedz
  • 3
@zgubilem-konto @MajorKusiol
Ojej dziękuję :D :3
Właśnie straciłam jakieś 5 GODZIN życia na oglądanie i czytanie i tej patologi. To wciąga bardziej niż narkotyki xD aż mnie głowa rozbolała..
Ale za to lesbovlogi zaskoczyły xD Nie wiem czy było to bardziej śmieszne czy obrzydliwe. Masakra
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Oj chyba żyli dużo lepiej niż 2x minimalna, raczej 2x średnia tylko z profesorskiej wypłaty, bo czy Helena pracowała, tego nie wiem. Szczota sama się chwaliła, że kiedy była dzieckiem, to mieli 2 duże fiaty. Jasne jest, że ona często bredzi po alkoholu, ale jeśli fiat jej się nie rozdwoił w pijackim widzie, to kogo, jaką rodzinę mogło być w tamtych czasach stać na 2 duże fiaty? Już nie mówiąc
  • Odpowiedz