Wpis z mikrobloga

@arysto2011: Ktoś tu speedrunuje utratę kontaktu z córką. Imo nie bądź zdziwiony jak w najlepszym wypadku będziesz traktowany jak nawiedzony półgłówek przez resztę życia a w najgorszym po prostu kiedyś wyjdzie z domu i nie wróci, A jak pójdziesz na policję to usłyszysz, że nie podadzą ci jej obecnego miejsca pobytu bo nie życzy sobie utrzymywania z tobą kontaktu xD
@arysto2011:

Nie planuje na razie dzieci, ale rozmyślam o temacie młodych z telefonami, instagramami etc. dość często i na razie wysunąłem jeden wniosek - cały świat obecnie kręci się wokół social media.

Social media mają zły wpływ na dosłownie wszystkich, jutuberzy pedofile, doopska na instagramach, chady bez koszulki mają na dzieci paskudny wpływ, ale zawsze w okresie dorastania coś wpływało negatywnie na rozwój dzieci.

Internet uczy młodych poczucia estetyki czy pozwala
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@arysto2011:

Moja córka osiągnie 100 razy więcej niż ja. Będzie sobą w każdym calu. I na pewno nie będzie idiotką sterowaną przez portale spolecznościowe.

100x0 to wciąż 0. A generalnie sam raczej nic nie osiągnąłeś bo jak sam pisałeś jesteś #!$%@? przez technologie której używasz.
Twoja córka albo cie znienawidzi albo zostanie kolejnym zjebem od anty 5g. Natomiast twoje twierdzenie że osiągnie coś wielkiego jest zabawne. Będzie kolejnym randomem który nic
Nie powiedziałem, że tego nie robię. Korzysta z mojego laptopa, ale pod kontrolą. Szuka informacji w necie i wie, że jest pełen bzdur i trzeba odsiewać plewy od prawdziwych informacji. Ale nie ma możliwości konsumowania papki społecznościowej.


@arysto2011: Nie zapomnij jej kamer w piwnicy założyć, żeby cały czas mieć swojego niewolnika pod kontrolą. I faktycznie nie wychowasz jej na takiego psychola na swój wzór, bo zanim się zorientujesz, to rzuci się
@arysto2011: Moja matka, większość życia bez elektroniki - na starość uzależniona od facebooka. Tak samo będzie tutaj.

Wbrew pozorom to właśnie obycie z technologią uczy jak się przed nią chronić. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba rozumieć zagrożenia - ile lat możesz ją chronić przed rzeczywistością?