Wpis z mikrobloga

@truskafa: Próbować rzecz ludzka, może się trafi, ale serio znasz szczęśliwe pary z tego? ale szczęśliwe pary, które mieszkają kilka lat razem i się nie sypie albo nie jest to wolny związek?
Bo na chwile to na pewno fajne, nudzi się, idziesz do kolejnego i znów chwile, ale z tymi parami na stałe to jedyne co słyszałem, że ktoś zna kogoś xd takie mity.
@truskafa: Warto jak najbardziej ale przygotuj się na przekopoywanie przez profile. Większość ludzi na tinderze jest niezbyt wartych uwagi jeśli prezentujsz cokolwiek ponad przeciętność. Ale jest tam cały przekrój naprawdę różnych ludzi i wg mnie każdy coś znajdzie coś dla siebie. Warto mieć kilka zdjęc, jakiś opis o sobie, wypełnić ładnie profil - normalni faceci na to zwracają uwagę.
@truskafa ja na portalach randkowych miałam zawsze wykupione premium dzięki czemu wiedziałam kto wchodzi na mój profil (co było równoznaczne często z przeczytaniem mojego opisu) oraz kto mnie oznaczył dzięki czemu wybierałam tylko pośród tych to mnie oznaczyli i tych co mieli opis i zdjęcia z twarzą (bo dużo było profili z samą klatą itp). To mocno zawężało ilość mężczyzn. Też patrzyłam czy opisy to jedno zdanie czy serio ktoś się wysilił
@truskafa zastanów się czy w twoim otoczeniu nie ma ciekawych facetów którzy są dla Ciebie mili. Nie wyobrażasz sobie jak większość facetów jest nieśmiałych i boi się wykonać jakikolwiek ruch.
@truskafa: stwórz fajny opis (o sobie, a nie o tym czego wymagasz) i lajkuj tych, którzy też mają opisy. unikaj starych wyjadaczy, jak do tygodnia pisania nie ma propozycji spotkania, to do widzenia. dobrze szybko zmienić komunikator, żeby zweryfikować z kim mamy do czynienia, fotki neutralne, jak nie chcesz przyciągnąć śliskich typów.
no i najważniejsze jakość > ilość ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja znalazłam tam narzeczonego, powodzonka!
@lady_bee: chłop napisał komentarz odnośnie postrzegania danej sprawy przez różową.
Odpowiedź: projektujesz.

Co, #!$%@?, miałem odczytać ze zdania, w którym piszesz, że jak chłop nie proponuje spotkania po tygodniu pisania to nara?