Wpis z mikrobloga

@officer_K: @TonyMalin Jako JDG hejtuje ZUS(wiem, że z tego ciężko będzie na starość skorzystać), PIT mniej, w końcu trzeba jakoś utrzymać państwo i infrastrukturę, powinna być jednolita stawka VAT, ale NFZ to jest jedyny podatek, który płacę i rozumiem, że to mi może kiedyś dupę uratować od długów(a już nawet to zrobiło i w rodzinie jesteśmy na mega plusie dzięki temu). Więc jak słyszę, że za 300 zł można się w
@Wollier dla mnie są to stopione pieniądze. Tydzień próbowałem się dostać do lekarza pierwszego kontaktu bo potrzebowałem skierowania wypisanego w 5 minut. Co też jest absurdem że nie mogę iść bezpośrednio. Ten system nie działa i żadna ilość pieniędzy tego nie zmieni dlatego mela na ryj każdemu kto powie o podniesieniu tej składki
@officer_K: biedni uciskani pciepciembiorcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Grupa społeczna najmniejszej troski, a oto jak głosowali w ostatnich wyborach xD
Wykopki dały sobie wmówić bajki o ciemiężonych pciepciembiorcach tymczasem rzeczywistość pokazuje, że wcale im tak źle nie jest i już woleli zagłosować na PiS zamiast na wolnoryneczkową paróweczkową Konfunię xd
NaczelnyWoody - @officer_K: biedni uciskani pciepciembiorcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Grupa społecz...

źródło: xddd

Pobierz
@Wollier dla mnie są to stopione pieniądze. Tydzień próbowałem się dostać do lekarza pierwszego kontaktu bo potrzebowałem skierowania wypisanego w 5 minut. Co też jest absurdem że nie mogę iść bezpośrednio. Ten system nie działa i żadna ilość pieniędzy tego nie zmieni dlatego mela na ryj każdemu kto powie o podniesieniu tej składki


@TonyMalin: chciałbym zobaczyć, jak mówisz do ratowników, że "ten system nie działa i proszę mnie nie zabierać do
@Kryspin013: hurr durr ugabuga lewaq sprywatyzować służbę zdrowia! ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno zadziała.
I gówno mnie interesuje to, że w razie wypadku będą musieli cię z pierdziszewia Dolnego przewieźć karetką 100km do najbliższego prywatnego szpitala płacąc za transport 50k plus 20k za usługę plus każdą godzinę pobytu w prywatnym szpitalu/klinice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdrowie i życie towarem, nie prawem
@Kryspin013 niepieprze tylko mówię. Dzwonisz 15 po 6 i już nie ma numerkow. Chcesz się zapisać na następny dzień? Proszę zadzwonić jutro i próbować. Miasto powiatowe. Czatować czy mnie łaskawie przyjmie po którejś tam godzinie nie mam czasu. Ponad to prosić się o coś za co płacę jest niegodziwością. Ten system nie działa.
Czatować czy mnie łaskawie przyjmie po którejś tam godzinie nie mam czasu.


@TonyMalin: mordo, wiesz, że możesz przez neta nawet umówić wizytę? xD

Ponad to prosić się o coś za co płacę jest niegodziwością.


@TonyMalin: Składka zdrowotna to jest ubezpieczenie a nie wpros usługa za którą płacisz.
Co do opłat niech to się nazywa jak chce, faktem jest że skoro zapłaciłem to mam prawo czegoś wymagać.


@TonyMalin: dosłownie miesiac temu zmieniałem lekarza rodzinnego. Zmiana przychodzni zajęła mi kilka minut na jakiejś stronie rządowej. Jedyny mankament jaki miałem to pierwsza wizyta musi odbyć się na żywo (akurat chciałem teleporadę). Wizytę umówiłem przez neta dosłonie na za dwa dni. Więc nie wiem czy ty w jakiejś alternatywnej rzeczywistości żyjesz czy