Wpis z mikrobloga

#gry #ps5 #xbox #dragonsdogma #pcmasterrace #dragonsdogma2 #steam
Dragons Dogma 2 razem z premierą odpaliła mikrotransakcję których nie było w wersji przedpremierowej i nawet recenzenci zostali ładnie zrobieni w wała bo chwalili że ich nie ma, nawet dziadek #rockalone2k #!$%@? bo w sumie wszystkie recenzję można wrzucić w kosz xD
Rozumiem dodać jakieś kosmetyczne pierdoły, ale szybką podróż i możliwość NOWEJ GRY? Tego chyba jeszcze nie grali.

What you need to know

As Dragon's Dogma 2 launched on PC Thursday evening, a previously hidden suite of microtransactions became available for purchase.

Things you can buy for the single player ARPG include fast travel points, Rift Crystals for hiring Pawns and buying special items, appearance change and revival consumables, a special camping kit that weighs less than normal ones, and a few others.

In response to the microtransactions, Dragon's Dogma 2 is being review bombed, with the game currently sitting at "Mostly Negative" on Steam.


Jeszcze protip jak podbić sobie liczbę FPSów bo optymalizacja też kuleje:

"Players have learned in Dragon's Dogma 2, that if you kill entire towns of friendly NPCs, the game will run at a higher FPS" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - #gry #ps5 #xbox #dragonsdogma #pcmasterrace #dragonsdogma2 #steam
Dragons Dog...

źródło: crapcom

Pobierz
  • 48
zmiana klasy i wyglądu jest banalnie prosta


@Massiv: Nie jest banalnie prosta, bo tego itemka nie dostajesz od razu, tylko musisz przeruchać kilkanaście godzin gry w pierwszej kolejności, a do tego na całą grę są dostępne dwa, więc możesz zmienić wygląd 2 razy a potem jesteś w dupie. W #!$%@? World of Warcraft jest to 100 razy prostsze, niż w singlowej grze.
@Massiv: No jak dla ciebie marnowanie czasu na zbieranie jakiegoś gówna tylko po to, żeby zmienić wygląd postaci w SINGLOWEJ grze jest normalne, bez możliwości stworzenia nowej postaci od zera, to chyba ty #!$%@?. Usprawiedliwiasz najbardziej prymitywny cash grab, zastanów się chłopie nad sobą xD
@papaj42: Gdzie ja niby napisałem że to normalne, albo dobre? xD Jedyne co to poprawiłem Twoje #!$%@?, zwyczajnie nie lubię jak ktoś #!$%@? i wyssanych #!$%@? wie skąd informacji, przez ludzi którzy #!$%@? wiedzą, a się mądrzą xD
@Massiv: Jak się chcesz do języka #!$%@?ć, to po kropce się spację daje błaźnie XD Skończ się już kompromitować, bo nie wiadomo kompletnie o czym ty #!$%@?.