Wpis z mikrobloga

@NiebieskiMiszmasz dokładnie. Znam gościa który ma doktorat z chemii. Łeb niesamowity i co z tego skoro przez jakiś czas musiał pracować na taśmie w BMW bo ciężko mu było znaleźć pracę z dobrym wynagrodzeniem. Potem przez jakiś czas pracowałem z nim już na 'nirmalnym' stanowisku i ja robiąc w tym czasie magisterkę mialem taka sama stawkę jak gość po doktoracie i po kilku latach doświadczenia w tej firmie. Więc wcale mnie to
@walokid: ta osoba pracowała dzięki temu wykształceniu w zawodzie przez 4 lata. Dzisiaj jest to długi okres. Może poczuła, że to nie to i zbiera pieniądze na przekwalifikowanie się do innej branży, bo może się wypaliła (zarządzanie wiąże się ze stresem), a prosta fizyczna robota często nie wiąże się z zmęczeniem psychicznym? 1 lipca, czyli raczej szuka pracy sezonowej, a nie na stałe. Taki post nie wskazuje na brak perspektyw w
  • 0
Najlepsze jest to jak prosto ludzie oceniają na podstawie wyrywka informacji z Internetu bez znajomości całej sytuacji danej osoby, bo się można zaskoczyć.


@Artik54: to jest normalne. Przecież nikt nie będzie wynajmował detektywa, żeby tą osobę prześwietlić. Idąc tym tokiem myślenia to najlepiej udawać że się nie ma oczu, nic nie widzi i nie ocenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)