Wpis z mikrobloga

Andrzej Kulig stwierdza, że dotychczasowa formuła debat znacząco ogranicza możliwość poznania pomysłów na miasto."Wygłaszane są te same formułki, a możliwość polemiki ograniczona jest do jednego lub dwóch pytań bezpośrednio skierowanych do konkurentów".


Chyba mu się tyłek pali, gdy widzi swoje wyniki w sondażach. Wiele mu to nie pomoże, bo mieszkańcy doskonale widzą na co dzień skutki "pomysłów na miasto", które współrealizował Kulig. A tego nie przykryją nawet najlepsi marketingowcy, bo w tej kampanii widać, że nie oszczędza na nich. Zupełnie jakby stał się nagle innym człowiekiem.

https://gazetakrakowska.pl/wybory-2024-w-krakowie-kulig-wyzywa-gibale-na-debate-1-na-1-zapraszam-totalnego-krytyka-gibala-odpowiada/ar/c1-18403777

#krakow
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@Just_Jump ja wybiorę kogokolwiek kto będzie przeciw SCT bo mam obrzydzenie do kandydata który chce odebrać prawo do własnej własności. @goferek Kulig w tym mieście nic nie zmieni, będzie to samo co za Majchrowskiego.
  • Odpowiedz
  • 1
@Just_Jump: sprawdziłem listę.
BERKOWICZ Konrad Szczepan - konfederacja, darujmy sobie
GIBAŁA Łukasz - nie do końca mu ufam, mam wątpliwości, po co tak właściwie walczy o stołek
HAREŃCZYK Adam Wiesław - pierwszy raz słyszę o człowieku
KMITA Łukasz Marek - pis, dziękuję bardzo
KOMAREWICZ Rafał Paweł - człowiek Majchrowskiego
KULIG Andrzej Adam - człowiek Majchrowskiego
MAZUR Stanisław - człowiek, o którego istnieniu wszyscy dowiedzieli się dopiero wtedy, gdy zaczął kandydować
MISZALSKI
  • Odpowiedz
MAZUR Stanisław - człowiek, o którego istnieniu wszyscy dowiedzieli się dopiero wtedy, gdy zaczął kandydować


@goferek: gdzie problem?

Ja właśnie jego rozważałem i jedyne co mi nie pasuje to to, że ma bardzo szeroką i globalną perspektywę tzn nacisk na współpracę z unią, międzynarodowymi korpo, globalnymi stowarzyszeniami itp, a mało takiego jak u Gibały czy reszty pochylenia nad tym małym lokalnym przedsiębiorcą i mieszkańcem, ale poza tym, to gość zalatuje merytoryką
  • Odpowiedz
@goferek: no ale nie widzę w jaki sposób ma mnie to zniechęcać, bo czemu miałbym być na bieżąco z tym, kim jest rektor ueku i jak tam mu jego kariera akademicka/społeczna się rozwija? Co on miał, łazić cały rok po mieście i się chwalić jak kocha kraków i jaki jest kompetentny? Bo jak na odwrót taki Gibała jest dosłownie wszędzie, no to też ludziom nie pasuje i mówią że szemrany typ
  • Odpowiedz
  • 0
@TypowyPolskiFaszysta: tylko po czym mamy ocenić kandydaturę gościa, którego nikt nie kojarzył i ten nagle stwierdził, że będzie kandydować na najwyższy krakowski urząd? Nie na radnego, tylko od razu na prezydenta, mimo, że do tej pory w ogóle nie był obecny w sferze publicznej, samorządowej, nie działał w żadnej organizacji, która by była w jakikolwiek sposób rozpoznawalna. Taki trochę kot w worku. Bo tym, co obiecują podczas kampanii, to nie sugerowałbym
  • Odpowiedz
Taki trochę kot w worku


@goferek: no według mnie każdy, kto jeszcze nie rządził i nie jest zawodowym politykiem jest kotem w worku i to jest ryzyko na które trzeba się zdecydować, jeśli chcemy zmian, a nie tej samej zabetonowanej grupki miernych ale przewidywalnych kolesi u władzy. Czy Gibała, czy Mazur, czy jakikolwiek gość - jak dobrze byśmy go nie znali, to nie dowiemy się jak będzie rządzić, dopóki nie będzie
  • Odpowiedz