Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Eh mieszkamy chyba w najlepszym rejonie do życia a i tak narzekanie. Co 3 miesiące zmiana krajobrazu, garderoby, trybu życia, temperatur. Za każdym razem człowiek czuje przypływ endorfin jak widzi pierwszy śnieg, pierwszy słoneczny dzień, pierwszy upał, pierwsze spadające liście, pierwsze liście na drzewach. Idę o zakład że narzekające osoby by dostały #!$%@? gdyby musiały żyć w jednym klimacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Linijkarz_z_Lotusa #!$%@? umysłowej nie przetłumaczysz, że istnieją ludzie o prawidłowej masie ciała i do tego jeszcze generalnie zdrowi, bez problemów np. kardiologicznych, którzy gorzej znoszą upalne lato, niż zapijaczone knury 130kg jarające dwie rakiety dziennie.
  • Odpowiedz
@tomek_27: za każdym razem jak czytam tego typu komentarz to mam ochotę #!$%@? autorowi w łeb
Sam jestem dociętym atleta 12% bf i nienawidzę upałów bo jest mi za ciepło
Zresztą 90% tych fanów upalnych dni pracuje za biurkiem w klimatyzowanym pomieszczeniu a po pracy czas spędza w domu z klimatyzacją
Więc niby lubią ciepło ale jednak nie
  • Odpowiedz
@miku555:

Wykopki lubią skwar, bo są bachorami, które nic jeszcze nie muszą w nim robić.


Normalni dorośli też nie muszą nic robić w skwarze, bo nie są zazwyczaj wiejskimi parobkami. XD
  • Odpowiedz