Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: Ojoj ależ frustracja wylewa się z Twoich postów, zalecam mniej złości i prób zgrywania cwaniaka. Zapewniam, że ludzie potraktują Cię wtedy poważniej. Co do tematu: wszyscy wiedzieli, ze idą do wyborów w koalicji, co więcej, Tusk w expose potwierdził że wszystkie konkrety zostaną spełnione. Pozdrawiam serdecznie i życzę przemyśleń oraz więcej uśmiechu.
  • Odpowiedz
@wAr1948: ja z kolei radzę ci mniej zgrywać psychologa bo kompletnie ci to nie wychodzi, żaden konfedepisowiec nie jest w stanie mnie zdenerwować a co dopiero sfrustrować czy zezłościć
  • Odpowiedz
Nagrody oczywiście się należą xD


@Adolf_hit_her: w jakim urojonym ty świecie żyjesz? Ludzie dostali nagrody jak co roku za 12 miesięcy pracy, ty serio myślisz że wymienili 1500 urzędników którzy je dostali? Przecież to standardowa manipulacja konfedepisu, dla którego nagrody dla wszystkich szeregowych pracowników można zrównać z milionami dla miernych, biernych i wiernych rozdawanych według klucza partyjnego
  • Odpowiedz
@enron: Każda władza dyma jak się za bardzo poczuje. Mieliśmy w---w na PO, teraz na PIS. Czemu historia miałaby się nie powtórzyć?


@Desire22: mieliśmy w---w na PO, a wtedy wjechał PiS i pokazał co to znaczy NAPRAWDĘ być bezczelnym i NAPRAWDĘ kraść. Złodziejstwo na niespotykaną dotąd skalę, dekompozycja państwa poprzez niszczenie struktur - tworzenie pseudosądów, pseudotrybunału... Dzięki tym s--------m z PiS mamy teraz sytuację, która jeszcze parę lat
  • Odpowiedz
Ludzie się sraja ze obietnice nie spełnione. Ja głosowałem przeciw PiS-owi a nie za PO/holownikami z sympatii i nawet nie wiedziałem że są jakieś obietnice. Nie jesteśmy tacy sami.


@m76859: I jeszcze dumnie się chwalisz publicznie swoją głupotą? Bo co, myślisz że wystarczy odsunąć PIS od władzy i na zawsze zapanuje szczęśliwość i dobrobyt? Też głosowałem przeciw pisowi, ale w odróżnieniu od ciebie mam swoje oczekiwania wobec nowej władzy. A
  • Odpowiedz
  • 1
@Deska_o0 Widzę wam platformersom można pluć w twarz i będziecie mówić, że deszcz pada. 100 konkretów na 100 dni, tak brzmiała obietnica. Zrealizowano 12. XD
Beka z was lemingi.
  • Odpowiedz