Wpis z mikrobloga

#3bp #problemtrzechcial póki co takie se. Motyw gry trochę krindżuwa. Ogólnie budowanie świata tak wygląda w tym serialu, że magia z fantastyki wydaje się bardziej realistyczna. No i zachowanie postaci.

Gwiazdy na całym świecie mrygają, jakby się żarówki przepalały i jaka reakcja? "Ściema/no trochę dziwne a co tam w innych wiadomościach?/Ziew". Cały świat w zasadzie bez żadnej większej reakcji xd

Albo ten super vr i z czym to wszystko się wiąże:



Xd może dalej będzie lepiej no ale ta taka jakaś ignorancja, a bęc tego, co się dzieje u wszystkich głównych postaci i w ogóle świata przedstawionego, to jest iksde. No widzą, że się coś #!$%@?, zauważają, że to dziwne, ale to co sie dzieje to lvl zamieszki, obalanie papieża i rządów, globalnej paniki a nie Scooby-doo xD
  • 5
@Returned: Tragedia ogólnie, moim skromnym zdaniem. Dla porównania - obejrzałem jakoś połowę chińskiej wersji i jak na początku mi się nie podobała bo widać było niski budżet tak później mnie wciągnęła bo była bardzo podobna do tego co w książce. Nie skonczyłęm tylko dlatego, że gość pousuwał odcinki z YT. Przeniesienie akcji z Chin, "grupa przyjaciół" zamiast jednego bohatera to też jakiś dramat. Zwłaszcza, że wszyscy CI aktorzy wypadają bardzo przeciętnie,
Swoją drogą - być może już nie pamiętam z książki - ale czy to "zamigotanie świata" to nie chodziło przypadkiem o promieniowanie tła? A nie, że se gwiazdki na niebie zamrugały? xD


@pepepanpatryk: dokładnie tak, w serialu nie mogli tego zrobić bo netflix uważa widzów za debili którzy by tego nie skumali
  • 0
To jak szybko zaakceptowali, że bawią się kosmiczną technologią, która nie powinna istnieć, ba, że kosmici lecą na ziemię to też jedno wielkie xD


@pepepanpatryk: no właśnie tu mam na odwrót. Przynajmniej w przypadku grubasa. Ściśle umysły, widzą, że ten szajs to jest coś, czego ludzie nie potrafią jeszcze zrobić, no i kurde niebo im nad głowami mogą, a gruby w czwartej rundzie: nie no, migaczace gwiazdy, technologia z przyszłości, niewidzialna