Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem że można zrobić jeden gównokierunek, ale co trzeba mieć w głowie żeby zrobić dwa? A potem taka się dziwi że nie może znaleźć pracy i to po dwóch kierunkach! (jakaś socjologia i pedagogika). Po takich studiach szczyt marzeń to przecież praca w jakimś przedszkolu za minimalną, a i to niełatwo znaleźć. Ja nie wiem czym one są zdziwione #pracbaza #praca
  • 6
@senes: ale co można robić po pedagogice? Albo masz do czynienia z kimś odklejonym albo to wymyśliłeś i jesteś dzbanem. Nie wiem, co bardziej prawdopodobne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@A_R_P: no po pedagogice można:
a) pracować w więzieniu jako wychowawca
b) być nauczycielem wczesnoszkolnym
c) pracować z niepełnosprawnymi dziećmi i dorosłymi w różnych ośrodkach (pedagogika specjalna)
d) być logopedą (pedagogika specjalna)
e) Pracować z miejskim ośrodku pomocy społecznej
f) pracować w poprawczaku
g) być nauczycielem jeżeli dodatkowo kierunkowo podziałamy

No troche tego jest. Ogólnie zawody pożyteczne społecznie.

Nie rozumiem zdziwienia.
@A_R_P: w samym województwie mazowieckim na stronie ministerstwa edukacji w tym momencie w kategorii „nauczyciel” jest 571 ofert. Jest to więcej niż na pracuj.pl w kategorii call center czy energetyka w całej Polsce.

Biorąc jakieś biedne województwo czyli Podkarpackie ofert jest 90 w tej samej kategorii, co ciekawe jest to tylko 7 mniej niż w dziale budownictwo na pracuj.pl.

No, słucham dalej( ͡° ͜ʖ ͡°)