Wpis z mikrobloga

Macie jakiś szacunek do osób z Ukrainy które uciekły przed wojna za lapowe? Większość byczków Ukraińskich rozbijacych sie merolami po Warszawie ma w dupie co tam się dzieje ? I jak tu szanowac tych ludzi. Do nas przyjechała właśnie najgorsza patola. Oby #!$%@? zero honoru. Przecież w Ukrainie takich ludzi żołnierze traktują jak dezerterów prawie na równi z wrogiem to czemu ja mam ich traktować inaczej.
#ukraina #wojna #rosja
  • 15
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: Mam mieszane uczucia, nie patrzę na ich auta, bo mam to gdzieś, ale dużo patusów chodzi w Poznaniu, oczywiście z Ukrainy, mam kilku znajomych z Ukrainy, ale z nimi mam kontakt od ponad 10 lat i są spoko
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: i co w związku z tym? Człowiek ma się poświęcać za państwo, które traktuje go jako obywatela drugiej kategorii i bankomat do finansowania patoli? Niech beneficjenci socjalu idą na front.
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: Zależy od tego jak się zachowują. Jeśli są ok to nic do nich nie mam, nawet im po ludzku współczuję, ale jeśli zachowują się jak bydło i robią gnój to cisną mi się na usta najgorsze słowa.
  • Odpowiedz
@goferek: Wybacz, ale jako stały bywalec Ukrainy przed wojną powiem jedno - tam nie idzie się wzbogacić w sposób uczciwy. Korupcja jest nawet w tak absurdalnych obszarach jak komunikacja miejska. To nie są ludzie, którzy w sposób uczciwy zarobili te pieniądze.
  • Odpowiedz
  • 0
@bezduchy @goferek Rozumiem. Czyli jak będzie wojna to wyjezdzacie. Ja też to rozumiem. Nie w tym rzecz. Większość nas może pomyśleć tak jak wy tylko rozumiecie że gdybyście byli Ukraińcami i wszyscy by #!$%@? to Ukraina by nie istniała, bo kto by walczył teraz tam w armii?
  • Odpowiedz