Wpis z mikrobloga

@Gours: Wg. mnie on nie jest powiązany z PiSem, przynajmniej nie bezpośrednio. To jest oportunistyczny biznesmen, który przeanalizował co mu da największe przychody. I wychodzi na to, że warto trzymać się z środowiskami prawicowymi bo to da mu największy zarobek, dużo wyświetleń, dużą pulę potencjalnie chętnych do rozmów osób które nakręcą szum wokół kanału. Uderza w dokładnie te tony narracyjne które jego grupa odbiorcza łyka bez zastanowienia.
@pyra_wykop: Chcę się dowiedzieć w jaki sposób nim jest, bo może macie racje, ale nie umiecie tego pokazać. To jak mówienie przed wyborami, że Konfederacja podepnie się pod PiS, bo tak mówią wszyscy dziennikarze XD
@zachariasz-grundbaum: Prawda, ale przed wyborami nie było żadnych do tego przesłanek poza zagłuszaniem i wciskaniem komuś słów w usta. Tutaj też nie widzę, żeby Stanowski miał jakieś powiązania polityczne, poza tym, że ktoś mi mówi, że ma.
  • 21
@ehhhhh_: czyli prawdopodobnie jesteś ślepy albo nie chcesz tego zauważyć. W skrócie harmonogram.

1. Stanowski zaciekle atakuje PO i wspiera PiS.
2. PiS dochodzi do władzy.
3. Stanowski nawiązuje współpracę z licznymi spółkami skarbu państwa.
4. Stanowski nie krytykuje PiSu (pewnie nie ma ku temu powodów?), za to np. w 2018 czy 2019 jechał jak po burej suce z takim Trzaskowskim
To jest oportunistyczny biznesmen, który przeanalizował co mu da największe przychody. I wychodzi na to, że warto trzymać się z środowiskami prawicowymi bo to da mu największy zarobek, dużo wyświetleń, dużą pulę potencjalnie chętnych do rozmów osób które nakręcą szum wokół kanału. Uderza w dokładnie te tony narracyjne które jego grupa odbiorcza łyka bez zastanowienia.


@Daroo24: czyli wypisz wymaluj prawicowe wartości w praktyce, co bardziej zagorzali i pazerni to jeszcze lubią