Wpis z mikrobloga

Boże, co ja przeczytałem,

Różowa ma traumę bo nie była na studniówce, a na balu stała pod ścianą czyli coś co doświadczył każdy przegryw i pewnie co 3 chłop ma świecie, potem pierdzieli, że uboga była, a miała aparat na zęby czyli dla Julki ubostwo pewnie oznacza brak nowego iphona co rok XDD

Na koniec jeszcze dowala, że musi wstawiać do pracy w biurze i to jest dla niej tortura podczas kiedy chłopy wstawaja o 4 rano na 12 godzinna zmianę w fabryce azbestu XD. Aha, no i jeszcze pierdzieli, że jest brzydka i nie ma chłopaka, a potem, że była na niezliczonej ilości randkach, ale każdego odrzuca bo nie chce być z kimś dla kogo jest jedyną opcją, podczas kiedy chłopy marzą o tym żeby pójść na randkę z jakąkolwiek dziewczyna XDDD. No ale chad musi być.

W skrócie: Julka doświadczyła tylko w połowie tego co doświadczają wszyscy mężczyźni poniżej 6/10, ma normalna pracę, jedyny powód dla którego nie ma chłopa jest to, ze szuka chada i odrzuca każdego i przez to wszystko ma traumę i ptsd XD piekło kobiet kurla

#przegryw #blackpill #damskiprzegryw #logikarozowychpaskow
Amicia - Boże, co ja przeczytałem,

Różowa ma traumę bo nie była na studniówce, a na ...

źródło: Screenshot_20240321_131917

Pobierz
  • 47
@Amicia: ty chyba nie jesteś w stanie zrozumieć jakie upokorzenie musiała czuć, gdy rzucali w nią pieniędzmi, pewnie groszakami. To jest WSTYD i jedno z tych doświadczeń, które skrzywią cię na całe życie.
Dlaczego oczekujecie wyrozumiałości i wsparcia od innych, kiedy sami nie dajecie tego osobom, które tego potrzebują? Czemu macie tak spaczoną empatię? Nam jest źle, ale innym już nie może być? Dlaczego wasz ból jest większy niż innych?
@Amicia: bardzo mi przykro za to co działo ci się w szkole, ale to nie znaczy, że musisz umniejszać ból innych osób.
Musisz sobie kiedyś uświadomić, że każdy swoje cierpienie uważa za najdotkliwsze, często przeżywa je na nowo i odczuwa silne negatywne emocje. Wiadomo teraz powiesz, że jeśli wedle moich słów - każdy swoje cierpienie uważa za największe a bagatelizuje wszystkie wokół - to dlaczego nie wolno ci dalej bagatelizować cierpień
@poorepsilon: typiaro, w szkole na mnie pluli, atakowali fizycznie i wylewali soki, serio chciałbym żeby we mnie rzucano pieniędzmi XD


@Amicia: Nie ma sensu takie relatywizowanie, idąc tym tropem dziecko z afryki może powiedzieć, że ty to masz zajebiście, że na ciebie pluli bo ono umierało z pragnienia w tym czasie. Albo tym z porażeniem mózgowym że w ogóle do szkoły chodziłeś.

Jeśli porównujesz się z innymi możesz stać się