Wpis z mikrobloga

Oczywiście kolejny wpis zleciał z rowerka, bo nie poszedł po myśli atencjuszki.

Otóż, każdy wpis o tym jak to dziewczyna miała źle w szkole zawsze jest o jednym i tym samym

- inne miały atencje, ja atencji nie miałam, mnie nikt ruchać nie chciał, ruchali inne


to jest ten damski przegryw, to jest to piekło kobiet w okresie dojrzewania - Kasi chłopaki z klasy robili bukakke, a do niej opryszczony Krzysiek ubrany w ciuchy z lumpexu mówił "cześć".

dzisiaj ta sama dziewczyna, mając 20+ na karku mówi, że ma traume i ptsd niczym żołnierz z Wietnamu czy Iraku/Afganistanu
i trzeba ją zrozumieć, bo ona ma problemy z zaufaniem do mężczyzn i nie potrafi into związki.

ja #!$%@?, przecież damski przegryw to jest nie dość że oksymoron to jakaś #!$%@? abstrakcja...

#przegryw #damskiprzegryw #pieklokobiet #blackpill #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 12
@SzubiDubiDu: typowe, wczoraj wieczorem też był wpis różowej, która narzeka, że spośód setek par nie ma normalnego chłopa dla niej, bo ona jest normalna, a tamci są nienormalni xD

Wpis oczywiście usunęła, bo ją wyjaśnili w komentarzach, a jeden mirek napisał, że coś z nią próbował kręcić to go po jakimś czasie poblokowała wszędzie bez żadnych wyjaśnień xD

Atencjuszki, jak ja ich nienawidzę.
@serniczek_z_rodzynkami Prawdziwe przegrywy nie piszą jak to miały źle tylko duszą to w sobie, zarówno męskie jak i damskie. Cały ten tag powinien polecieć w #!$%@? z Vikop.ru bo nudno się czyta te ciągłe żale i żebry o plusy i komentarze.