Wpis z mikrobloga

@x-kom stosuje nieuczciwe praktyki. Zamówiłem sprzęt 19.03, a na ich stronie obiecano dostawę następnego dnia. Niestety, sprzęt został wysłany dopiero 20.03 o godzinie 23 i to jeszcze pocztą polską, mimo że wybrałem kuriera - InPost, UPS, FedEx, DTS, PickPack, za co dodatkowo zapłaciłem 25 zł. X-kom usprawiedliwia opóźnienie w dostawie tym, że do jednego laptopa miała być dostarczona dodatkowa kość pamięci 8 GB z innego magazynu, mimo że laptop posiada tylko jeden slot pamięci. #xkom oszuści, walcie się!
  • 4
@pawel86 no ale w czym problem ze laptop ma jeden slot pamięci? Wtedy ram się wyciąga i wkłada większy. Czasem jest też tak, że jedną kość jest lutowana i czasem do tego też jest jeden slot pamięci.
  • 0
@imo0mfg: Być może w tym modelu jest jedna kość lutowana i jeden wolny slot. Więc po co oferować coś co nie jest skompletowane? Zależało mi na bardzo szybkiej wysyłce.
to jeszcze pocztą polską, mimo że wybrałem kuriera -


@pawel86: akurat pocztex potrafi być absurdalnie szybki. We włochatych kuklach sobie laptopa kupiłem wysyłka poniedziałek koło godziny 22... To se poczekam. Następnego dnia godzina 14 kurier dzwoni że ma przesyłkę. Poczta w tym miejscu działa dziwnie: przesyłki wożą w dzień i wydają do doręczenia na popołudnie. To chyba jedyna taka firma