Wpis z mikrobloga

Siemka,

Orientuje sie ktos czy uzywany samochod w leasingu rowniez jak i nowy nie podlega teoretycznie mozliwosci ,,modyfikacji" ?
Chcialem sobie wgarc carplaya zmienic kierownice itp ale szczerze nie wiem jak to wyglada, a w internecie nie ma zadnych informacji.

#samochody #leasing #motoryzacja
  • 14
  • Odpowiedz
@DamnSon155: Jeżeli nie zmieniają się parametry techniczne auta tj. waga, moc etc. to mówimy o akcesoriach. Zmiana kierownicy czy update softu aby był carplay to zmiany nieistotne. Chyba że to najem z limitem kilometrów, wtedy trzeba już zgodę.
  • Odpowiedz
@DamnSon155: Cóż za głupota, przecież auta na leasing normalnie można modyfikować chyba, że masz jakąś dziwną umowę. Patrz na tych wszystkich influencerów chociażby jak wyglądały Bmw NitroZyniaka lub samochody ludzi od Friza z samym Frizem.
  • Odpowiedz
@DamnSon155: mój ojciec ma kuge w leasing, oklejony dach i maska folią, będzie wymieniał w kwietniu na nową i pyta w salonie czy musi fole zrywać to mu powiedzieli żeby zostawił bo fajnie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DamnSon155: takie drobnostki jak wymiana kierownicy czy carplay to rób i nawet nie pytaj, jak montowaliśmy hak, to potrzebna była zgoda leasingu, ale to była formalność
  • Odpowiedz
@DamnSon155: Ingerencję w elektronikę miałbyś gdybyś dorobił sobie dodatkowe obwody np. zamontował elektroniczny hak, czy wstawił koguta na dachu. A aktualizacja software to nie problem. I tak nikt tego nie zweryfikuje bo nie ma jak ¯\(ツ)/¯ z resztą tyle już pracuje w tej branży i nigdy nie słyszałem, żeby leasingodawca cokolwiek sprawdzał w leasingowanych autach( ͡º ͜ʖ͡º) A nawet znam przypadek gdzie klient bez słowa zamontował
  • Odpowiedz
  • 0
@OptiFinance: Teraz zwrocilem uwage ze miras z branzy haha, no wsm tak nawet jak zmenilbym audio i dorobil obowody itp to jak to spawdza no ale wolalem dopytac bo wiadomo dopki chcialem wziac leasing to calowali raczki a teraz brak odpowiedzi na maila od tygodnia ( ͡º ͜ʖ͡º) dzieki !
  • Odpowiedz