Wpis z mikrobloga

@purrminator: Daj znać jak zaczniesz nosić zakolanówki i krótkie spódniczki i będziesz wrzucać fotki na Wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą to ukazałeś tutaj zerowy RiGCz, preorder cyfrówki za 260zł. Co za to dostaniesz, złotą skórkę do Deagla? xD
też kupiłem preorder i co z tego?


@FoxX21: Z tego że jak się okaże że gra to gówno to potem nie płaczcie bo sami się do tego przykładacie. Wydawca dostaje hajs za grę zanim nawet wyjdzie, potem i tak zwrotów nie da się zrobić więc dopóki debile robią preordery na cyfrówki to wydawcy mogą mieć #!$%@? w wydawanie dopracowanych tytułów.

To nie jest gra na płytce żeby składać preordery bo na
Daj znać jak zaczniesz nosić zakolanówki i krótkie spódniczki i będziesz wrzucać fotki na Wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@supra107: no i namówił na założenie OF ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą to ukazałeś tutaj zerowy RiGCz, preorder cyfrówki za 260zł


@supra107: mam taką zasadę że jeśli wiem że w grze spędzę kilkaset godzin to biorę. Ile ja gier kupię w ciągu
Z tego że jak się okaże że gra to gówno


@supra107: ziom, ta gra już dawno miała premierę xDD Czego my mamy się bać, spieprzonej optymalizacji po tym jak poprzedni port nie miał z tym żadnych problemów? ( ͡º ͜ʖ͡º) To nie jakiś kolejny gniot od EA tylko sprawdzony tytuł od solidnego wydawcy, taka prawda.
Więc jeśli czekałem na nią 2 lata, wiem że będę się w niej zajebiście bawił to biorę od razu


@purrminator: No tak ludzie preorderowali Cyberpunka bo "już wiedzieli że to będzie hit" a jak się skończyło.

Ale wiadomo, zły wydawca, złe studio, tym razem będzie inaczej. #!$%@? z tym że nie zesrasz się jak poczekasz do premiery, w każdej chwili będziesz mógł wydać to 260zł na dostęp do gry bo to
supra107 - >Więc jeśli czekałem na nią 2 lata, wiem że będę się w niej zajebiście baw...
Czego my mamy się bać, spieprzonej optymalizacji po tym jak poprzedni port nie miał z tym żadnych problemów?


@purrminator: No w tym przypadku choćby tego. Korona Ci z głowy nie spadnie jak to 260zł wyłożysz dwa dni po premierze, a tak to jak się okaże że tym razem się myliłeś no to 260zł w kieszeni.

Takie proste pytanie: dlaczego masz parcie na "zakup" gry cyfrowej przed jej premierą, jeżeli jest to
No tak ludzie preorderowali Cyberpunka bo "już wiedzieli że to będzie hit" a jak się skończyło


@supra107: to żeś tera porównał xD Każdy z choć połową mózgu wiedział że CyberPunk to będzie kupa gunwa. Do dziś tego guana nie tykam, nawet spiraconego.

po premierze przynajmniej będziesz wiedzieć w co się pakujesz


@supra107: przed premierą też wiem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tu nie chodzi o to
dlaczego masz parcie na "zakup" gry cyfrowej przed jej premierą, jeżeli jest to produkt który nie ma ograniczonego nakładu, a jego cena przed jak i po premierze będzie taka sama? Gdzie w tym sens?


@supra107: bo zamierzam w nią grać w dniu premiery? Co za różnica czy zapłacę tydzień temu czy dzisiaj? Jeden pies.
@purrminator: Taka że jak po premierze okaże się że jednak coś skopali to nie będzie bólu że nie możesz zrobić zwrotu? Taki to jeden pies, a tak to po premierze pierwsze oceny, i jak coś naprawdę skopią nie tak to od razu będzie to widać w reckach na Steamie. Przy obecnym stanie rynku to nikomu bym nie ufał na tyle żeby ślepo robić preordery.
jednak coś skopali


@supra107: no tak będzie, nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy obecnym stanie rynku to nikomu bym nie ufał na tyle żeby ślepo robić preordery.


@supra107: i tu tkwi sedno sprawy: ty masz politykę nieufności wobec 100% wydawców, ja mam politykę nieufności wobec 99,7% wydawców i stąd te różnice ( ͡º ͜ʖ͡º)