Wpis z mikrobloga

hard to swallow: Jeśli kobieta straci wami zainteresowanie na rzecz innego faceta, to nie ma dla niej żadnego znaczenia, co tam dla niej zrobiliście do tej pory. Moglibyście jej wcześniej nawet oddać nerkę, kiedy tego potrzebowała i oczekiwać za to wsparcia w ramach jakiegoś długu wdzięczności, kiedy to wy znaleźliście się w kryzysowej sytuacji. No i najlepsze jest to, że ona wcale nie będzie miała wyrzutów sumienia z tego powodu.

#rozowepaski #mgtow #redpill #blackpill
  • 126
@Zgagulec

pomysł że tylko chady zdradzaj jest emocjonalnym urojeniem przegrywow. Tzw mile chłopaki jak tylko dostaną chwilę atencji od innej baby do czego nie są przyzwyczajeni to dostają #!$%@? i są pierwsi do pójścia w długa żeby sobie kompensowac niskie poczucie wartości i czas gdzie żadna na nich nie patrzyła.


Buhaha czyli sama przyznałaś babo, że miłe chłopaki nie dostają atencji, tylko chady.

Ergo nie warto być miłym dla bab. Patrzcie i
@dobry-informatyg: Wcale tak nie jest, że jak w konserwatywnym małżeństwie facetowi znudzi się żona po 20 latach to nie ma dla niego znaczenia jak oddaną matką i gospodynią domową była, wcale nie bierze rozwodu w taki sposób by jak najmniej kasy i dóbr jej zostawić i najlepiej nie płacić jej alimentów za to, że zajmowała się tylko domem i dziećmi, to niedobra o tym wspominać
@dobry-informatyg: Ogólnie to tak są trzy opcje.
1. Kobieta jest zaburzona, w tym zaburzenia narcystyczne, jej każdy facet nudzi po 2-4 miesiącach, zaczyna flirtować z kolejnymi jawnie jak dalej jest z Tobą w związku, robi tak zawsze z każdym, akurat jeśli wybrała Ciebie narcyzka bo ona zazwyczaj bierze sobie topowych mężczyzn w danym środowisku, no to propsy, ale musisz uciec jak najszybciej, bo to wampir energetyczny, nawet jakbyś na #!$%@? stał
@maneckiewicz
Ja

podaje przykład że tzw miły chłopak jak ma dziewczynę to nie zawacha się polecieć do innnj baby od której dostaje atencje ergo przynajmniej dwie baby na raz dają atencje milemu mireczkowi który ma w dooopie jakies tam zobowiązania wobec swojej dziewczyny jak widzi inna laske

Ty, przegryw który nie potrafi czytać ze zrozumieniem

ugabuga zobaczcie baba przyznaje ze chady dostają atencje a nie mile chłopaki


Polecam mniej emocji a więcej
@dobry-informatyg: no nie, jestem po 11 godzinach roboty, 2 godzinach treningu siłowego i pół godziny cardio, ale możesz to nazwać lenistwem, jeżeli chcesz. Czytam główną wypowiedź i liczę, że będzie tam zawarte wszystko. Szkoda życia na czytanie dziesiątek wiadomości i wyszukiwanie w nich kontekstu czy ogólnie sensu, bo jeden autor z drugim nie może określić swojego stanowiska w poście rozpoczynającym dyskusję. Pozdrawiam cieplutko.
Ich pozycja w naturze plasuje je gdzieś między 7-letnim dzieckiem a mężczyzną. Nie powinno mieć się uzasadnionych pretensji do sześciolatka, że jest infantylny,


@maneckiewicz: są według mnie jedne z najwspanialszych, a zarazem nieskomplikowanych teorii psychologicznych odnoszących się do naszego życia społecznego.

1) żyjemy w głęboko mylnym przeświadczeniu, że potrafimy ukryć nasze prawdziwe ja. Owszem, gra społeczna wymaga pewnego zakładania masek - nie będziesz zachowywał się tak samo wobec przełożonego w pracy,
a po co to zrobiles?


@programista15cm: bo liczyłem na to że uda mi się ją wyrwać ze złego otoczenia, od rodziców co mieli ja w dupie, od matki która wciągała ją w długi. Chciałem pokazać że można inaczej... a że znałem ją od wielu lat to przemawiał też przeze mnie pewnego rodzaju sentyment. Chciałem dla niej jak najlepiej bo all in all była dobra osoba która z różnych powodów sobie nie
Ehh, i jak to jest, że za takimi księżniczkami latają faceci, a jak baba się stara, to jest olewana? Mnie to niektórzy faceci nawet kwiatków nie kupowali xD


@choochoomotherfucker: no co mam Ci powiedzieć... nie to że byłem ideałem, o nieeeee. Daleko mi do ideału,chociaż część rzeczy była spowoodwana problemami kardio.

Ale dostrzegam we własnym otoczeniu że zarówno po stronie kobiet jak i facetów są jednostki, które nie zasługują by z
cienki137 - >Ehh, i jak to jest, że za takimi księżniczkami latają faceci, a jak baba...

źródło: 1000002037

Pobierz