Wpis z mikrobloga

@aarahon: A prlowskie pociotki to już mogą nami rządzić czy nie? Jakoś nie zauważyłem aby którakolwiek partia nie działała według dawno temu ustalonego schematu i struktur. Chyba trzeba by było wymienić 70% posłów i urzędników ¯\(ツ)/¯ proponuję jeszcze zlustrować grono aktywistów i celebrytów czyje to dzieci albo z kim się wąchają.

@SiDi:

oczywiście, kobiety poszły głosowac tylko dlatego...


A bo widzisz:
Jak Kobiety głosowały to zakłada się że wszystkie mają
A prlowskie pociotki to już mogą nami rządzić czy nie?


@Mirrabolo: uważam że nie, czemu pytasz o to?

Jakoś nie zauważyłem aby którakolwiek partia nie działała według dawno temu ustalonego schematu i struktur.


@Mirrabolo: ok, ale co to ma wspólnego z tym co napisałem?

Chyba trzeba by było wymienić 70% posłów i urzędników ¯\(ツ)/¯ proponuję jeszcze zlustrować grono aktywistów i celebrytów czyje to dzieci albo z kim się wąchają.


@
Skoro się zaczyna od poczęcia, to "zabijanie" bachora z gwałtu czy z ciężkim niedorozwojem jest tak samo niemoralne, jak aborcja na życzenie :D


@Creed-Bratton: wymuszanie na kims heroicznych zachowan jest niemoralne np. urodzenia dziecka z gwaltu. Sprawdz sobie ile takich spraw jest rocznie w Polsce bo lewica bardzo lubi podawac argument o dzieciach z gwaltu i uogolniac. Np. w 2021 takich przypadkow w Polsce bylo zero xD

Oczywiscie, ze zycie kobiety
większość kobiet krzyczy o tym że jest potrzebne równouprawnienie, ale aborcja prawna czy równy wiek emerytalny to dla nich jakieś tajemnicze wynalazki


@Xuzoun: nie zapominajmy, ze niedlugo wojna do nas przyjdzie. Mam nadzieje, ze feministki beda brane na front tak samo jak mezczyzni. Pani Sroda twierdzila, ze nie ma ani jednej roznicy miedzy kobieta i mezczyzna, mam nadzieje, ze jako jedna z pierwszych pojdzie w kamasze