Wpis z mikrobloga

@ufos: w niedziele szukałem do tv hdmi, wisiały na samej górze hama po 89zł, na dole w koszu to samo inna firma bez pudełka tylko zwinięte za 20zł -.-
  • Odpowiedz
@ufos: (#) Ja miałem różne przewody USB, od tej pory zwracam uwagę na takie parametry jak grubość i wygląd zewnętrzny. z jaką dokładnością jest wykonany itd. Nigdy nie masz gwarancji, że coś się nie popsuje, ale przewód HAMA za grubszą kasę mam do tej pory, a niby identyczny ale dużo tańszy musiałem wymienić po roku bo przestał działać, ale co kto lubi :)
  • Odpowiedz
@ufos: (#) nie, no HAMA ma ceny z sufitu, ja mój kupiłem za 30-40 zł z 7 lat temu, a teraz podobny kupiłem za 20 zł, a jak od tamtej pory ceny poszły w górę to wiadomo. najbardziej mnie śmieszy adapter sim z mikro na mini w saturnie za bagatela 25 zł, chociaż i chyba widziałem za 28 zł. Trochę drogo jak na kawałek plastiku, bo nie jest on więcej wart
  • Odpowiedz
@ufos: Na kablach Hama właśnie takie markety jak RTVEuroAGD, MediaMarkt, Saturn czy inne najwięcej zarabiają. Akcesoria: produkt, który ma marżę 500% większą od ceny producenta. Dlatego tych kabli i innych dodatków w tych sklepach jest tak dużo. Im więcej zamówią, tym mniejsza cena producenta i więcej w/w firmy zarabiają. W sklepie produkt kosztuje tyle samo.
  • Odpowiedz