Wpis z mikrobloga

@BrightBeamBuddha: Najlepsze żeby zacząć rozmowę, wysłać głosówkę, odpisują lub odsyłają głosówkę, pamiętaj żeby odpowiednio zmodulować głos na niższy, jak lektor. Oczywiście to zadziała jak masz dobry męski głos. Ja zawsze jakieś śmieszne rzeczy pisałem ale nigdy nie nawiązywałem do ruchania. Dam Ci przykład, widzisz atrakcyjną kobietę, ma czerwone włosy, napisz jej tak "Czy Ty aby nie jesteś syrenką? W tych włosach wyglądasz jak Arielka z małej syrenki" takie właśnie teksty działają,
  • Odpowiedz
@Spokogosczneta xD to co proponujesz nazywa sie “struganie pajaca” a nie gadka. Kobiety takich leszczy rozgrywaja w moment i widza od razu, ze to poza na buca ktora nic nie ugrasz. Tinder jest dla chlopow ktorzy maja wybitna twarz i tacy normalnie umawiaja sie na spotkanie w kilku wiadomosciach, gdziekolwiek a potem jesli zaskoczy to bedzie pukanie. Reszta (czyli wiekszosc) nie ma zadnych szans. Szkoda marnowac czas na to, bo wiecej mozna
  • Odpowiedz
@Spokogosczneta: super rada, tymczasem autystyczne zjeby o 0 EQ:
- jakie są Twoje zainteresowania?
- tańczę do Beyonce i pomagam jako wolontariuszka dla dzieci z trudnych rodzin
- aha spoko, umówimy się na kawę

X #!$%@? De
  • Odpowiedz
Dam Ci przykład, widzisz atrakcyjną kobietę, ma czerwone włosy, napisz jej tak "Czy Ty aby nie jesteś syrenką? takie właśnie teksty działają


@Spokogosczneta: Tylko tu też muszę się wtrącić- czy powinny działać? Bo, z całym szacunkiem, wiem że co człowiek to gust, wydaje mi się, że gdyby taka niezręczna wersja "bolało jak spadałaś z nieba?" wywołała całkowicie pozytywną reakcję, bez ciarek żenady, to czułbym się mocno zrażony do dalszej relacji.
  • Odpowiedz
Tylko tu też muszę się wtrącić- czy powinny działać


Problemem jest też druga strona, sporo dziewczyn oczekuje że facet będzie ciągnął rozmowę i jest tu po to by je zabawiać. Jak dziewczyna się nie stara to nieważne co byś robił to i tak nic z tego nie będzie.
  • Odpowiedz
@100LatMlodejParze: Mówię o praktyce, w sumie morda też musi być, ale dużo lasek potwierdza to że wolą gościa dynamicznego, z dobrą gadką, charyzmą niż kogoś bez tego z lepsza mordą. Masz dobrą mordkę, podobasz jej się bardzo to absurdalne rzeczy przejdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rzuku: Nie no akurat ten tekst jest tak oklepany, po prostu trzeba coś napisać oryginalnego co przyciągnie uwagę, albo zrobić coś, ja tylko dzielę się sposobami, większość mi odpisywała bez problemu i były zainteresowane, no trzeba mieć te wyczucie. Ale ogólnie Kobiety inaczej na takie coś reagują, cringowe teksty dla nas, ale działają i wzbudzają emocje, to jest sztuka uwodzenia. Oczywiście zawsze są wyjątki od reguły, jak wszędzie.
  • Odpowiedz
@Spokogosczneta: Otóż to ;) Na tinderze naprawdę jest przekrój różnych kobiet. Ja nadrabiam gadaniem ale też gadania wymagam trochę. Też nie jest tak oczywiście że nie możecie się podobać sobie nawzajem ale to że gusta są różne to już inna bajka. Sporo dziewczyn jednak ma niską samoocenę (tak jak ja :P ) i jakoś mimo tego że piękni nie jesteśmy (chociaż każda moja partnerka dla mnie była) to się odnajdujemy i
  • Odpowiedz