Wpis z mikrobloga

Gorzka pigułka dla wyborców KO - niczym się nie różnicie od pisowców, więc przestańcie stawiać się wyżej w drabinie społecznej xD


@drivent: dzięki za pigułkę (chociaż wyborcą KO nie jestem), w zamian masz tu lewatywę na symetryzm z dupy.

- Która partia powołała prokuratora komunistycznego, zastępcę ministra sprawiedliwości i Pawłowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego?
- Która połączyła stanowiska ministra sprawiedliwości z funkcją prokuratora generalnego który ręcznie sterował zarzutami m.in oddalając te
Gluptaki - > Gorzka pigułka dla wyborców KO - niczym się nie różnicie od pisowców, wi...
@Gluptaki: nie mam przygotowanej takiej listy jak Ty i uj wie mnie PiS ale odpowiedz mi na dwa zasadnicze pytanie.

Skoro było tak wspaniale to dlaczego PiS wygrał w 2015?

Dlaczego posłowie KO #!$%@? dzisiaj swój "własny" postulat, w imię czego?
Skoro było tak wspaniale to dlaczego PiS wygrał w 2015?


@drivent: bo kopacz to idiotka która promowała bezkrytyczne przyjmowanie uchodźców w centrum kryzysu imigracyjnego? A ludzie uwierzyli w narodowe bajeczki red is bad, wstawanie z kolan oraz "polskie media, polskie firmy"?

Odbiję ci piłeczkę; a dlaczego Kukiz alkoholik dostał ponad 20% głosów? Zmęczenie polityką ciepłej wody w kranie + skleroza do tego jak rządził pis w 2005-07.

A uwalili własny postulat
@Gluptaki: ale mnie serio na ten moment nie interesują politycy PiSu z racji tego, że ich czas się skończył i najprawdopodobniej w przeciągu paru miesięcy partia się rozpadnie.

Skoro są winni to aktualna władza im postawi sprawiedliwe zarzuty, prawda?

Żyjemy teraźniejszością i ona wygląda jak wygląda, banda lemingów wybrała kolejnych parchów i ja jestem tego ofiarą bo to nie ja jestem beneficjentem jakichkolwiek zmian które ta oświecona władza wprowadza, ten projekt
PiSu z racji tego, że ich czas się skończył i najprawdopodobniej w przeciągu paru miesięcy partia się rozpadnie.


@drivent: o nie, nie. To nie jest tak, że możesz być złodziejem, podsłuchiwać sobie opozycje, wprowadzać standardy białoruskie, tylko dzięki ekstremalnej motywacji wyborców przepieprzyć wybory i jesteśmy kwita. Te świnie pisowskie trzeba rozliczyć i powsadzać. Historia nierozliczona będzie się powtarzać. Dokładnie to pokazał 2005-2007 z Kamińskim, Wąsikiem i Ziobro którzy się prześliznęli i
@Gluptaki: ja przykładowo dostałem 5k kary administracyjnej za nieprzestrzeganie zaleceń sanitarnych, co nie zmienia faktu, że KAŻDA partia oprócz Konfederacji była za utrzymaniem tego szaleństwa, ba! Lewica to w ogóle chciała zamykać ludzi niezaszczepionych w obozach koncentracyjnych.

Współczuje i rozumiem aczkolwiek hajs dodrukowywał każdy kto miał do dyspozycji narzędzie jakim jest własna waluta. Co do stóp pełna zgoda, z nieruchomościami również się jak najbardziej zgadzam no ale tutaj znowu pojawia się
Współczuje i rozumiem aczkolwiek hajs dodrukowywał każdy kto miał do dyspozycji narzędzie jakim jest własna waluta.


@drivent: niby tak ale nie do końca. W środku covidowego zamrożenia gospodarek wszyscy mieli deflacje, a Polska już szorowała po 2-3% inflacji. Praktycznie nie istniały u nas żadne systemy weryfikacyjne. Przecież te "bezzwrotne pożyczki" dla przedsiębiorców to były jaja. Albo anulowanie konieczności płacenia ZUS 6-7 dnia miesiąca (przy płatności do 10), a jak ktoś już
@Gluptaki: jestem świadomy tego, że samorządy na tym stracą ale równie dobrze mogli procesować ustawę do dalszego czytania i nie #!$%@?ć tego od razu i nie kupuje gadki, że nie ma na to środków na 2025 rok gdzie lekką ręką #!$%@? kolejne 5mld na Ukraińców w tym roku i to tylko do czerwca xD, dodatkowo rozkręcając przepotężne podwyżki dla oświaty i administracji, na to znalazły się pieniądze.

Nawet nie ma co