Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@fifrak A inni tam są słabi? Coś raz słyszałem że duże kolejki chyba u niego. A mi by trzabylo już coś działać.

Poza tym chyba drozej tam jest niż zazwyczaj w krosnie? Jak dzwoniłem się popytać to powiedziano mi że wypełnienie koło 300zl, a leczenie kanałowe koło 800, jakoś tak. Chyba trochę drogo, nie?
  • Odpowiedz
  • 1
@essos nie wiem czy inni słabi, prócz higienizacji którą robiła mi inna babeczka wszystkie zęby robiłem u niego. Z resztą cała moja rodzina też chodzi do niego i wszyscy zadowoleni. Braciakowi inni dentyści zęba skazali na wyrwanie że już do niczego się nie nadaje, a on go zrobił i już 10 lat nic złego się nie dzieje. No tanio nie jest, ale widać że gość zna się na rzeczy i akuratnie na
  • Odpowiedz
  • 0
@fifrak: NIedawno jak dzwonilem orientacyjnie, to powiedziala mi babka, ze jak chce to nawet jutro moze mnie zarejestrowąć. Ale nie mowilem do kogo chce. Pytanie jakby bylo z Piękosiem. Na jutro niby jestem umowiony do Mediki na NFZ, Czekalem 1,5 miesiaca. Potem moze pojde gdzie prywatnie tylko gdzie pojsc jesli sie okaze ze za 3 tygodnie np.? Mi trzeba szybciej
  • Odpowiedz