Wpis z mikrobloga

@freakoutXP: To jest naprawdę trudne zadanie. Piotr Napierała jest doktorem historii, który ukończył UAM w Poznaniu. Wyspecjalizował się w historii XVIII wieku z naciskiem na francuskie i angielskie oświecenie. Próbował rozkręcić karierę naukową, ale mu nie wyszło. Usiłował uzyskać habilitację z nauk politycznych, ale jego wniosek został odrzucona przez komisję zevwzgledu na mizerny dorobek i fatalny warsztat naukowy, polegający na gawędziarskim i bałamutnym stylu wypowiedzi, nieumiejętności syntezy informacji, niezdolności do odróżnienia
@Zayatzz: Dziękuję. A co się stało z Kelthuzem, bo mało co jest info o nim w sieci ostatnio - pamiętam tylko, że kilka lat temu znalazł jakąś młodą dupę (Mychę) i skazali go (potem apelował) za piosenkę o murzynach?
@freakoutXP: odbębnił prace społeczne za ten wyrok (sprzątał w parku). Z akapowca syjonisto- stachniukowco- randysty ( co samo w sobie aż prosi się o receptę na haloperidol) stał się libkiem. Z tą młodą już raczej nie jest. Coś tam kiedyś gadał,że pracuje w jakiejś korpo u siebie w mieście, a czy to prawda to nie wiem.
@HowardRoark: nie jesteś żadnym "człowiekiem zachodu" tylko schizolem. Pomijam już ,że wykazujesz większość cech turańszczyzny, czyli np. moralność sytuacyjną, krzykactwo,bezsensowną agresję i alogiczne poglądy chamstwo. Don't worry I'll continue.
@HowardRoark: u napierały byłeś cicho jak trusia, zawsze tak jest kiedy masz interlokutora. Krzykactwo i typowo polaczkowe warcholstwo w twoim wykonaniu widziałem wszędzie indziej (człowieku hłehłe zachodu). Unterdoktor Napierała tak naprawdę to kryptomonarchista,który twierdzi,że Polska powinna być w przeszłości protestanckim królestwem (z resztą słusznie).. Też sobie uroił,że jest liberałem. I też zżera go narcyzm. Twoje fapańsko do niego jest prost obrzydliwe. A co do moich idoli, to nie masz o nich
@kurgan-von-drach: no podejrzewam że jarasz się Codreanu czy innym śmieciem, więc jedyne na co zasługujesz, to bolcowanko przez ruskiego soldata. Coś jeszcze dodasz, śmieciu, o swoim byciu "człowiekiem zachodu" a w rzeczywistości katolskim odpadem?
Cordeanu? Zabrakło w Kielcach haloperidolu w aptekach? Swoje pedrylskue fantazje o "bolcowanku" rozważaj ze swoimi kolegami nie ze mną. Skończ to rzewne #!$%@? o byciu człowiekiem zachodu, bo nie wiesz chamie o czym mówisz. A tak na koniec bęcwale, ja jestem luteraninem nie katolikiem.