Wpis z mikrobloga

Chciwe #!$%@? z orange wywaliły pakiet za 30 zł niedługo potem jak wywali ten za 25. Szukam alternatywy, która będzie działała w podobny sposób. Najważniejsze żeby działało dobrze z iphonem, internetu dużo nie zużywam, może z 5gb, zależy mi na pewno na nielimitowanych lub dużej ilości sms i połączeń.

#orange #orangeflex #telefony #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 17
  • Odpowiedz
@winslow Ja byłem w Orange na kartę ile chciałem tyle ładowałem pewnego dnia chciałem zerwac z nimi umowę, było dużo krzyku bo chcieli mi #!$%@?ć co najmniej jeden abonament a w umowie nic o tym nie ma, gdy bierzesz u nich sprzęt na raty musisz się liczyć z tym że będzie droższy niż oryginalnie, do komputerów dołączają ujowe antywirusy i gówniane programy typu Adobe współpracują z Huawei i HP mają od nich
  • Odpowiedz
@SzczurekHD: @winslow Bardzo często na premierę albo telefony trzymające cenę (czytaj Apple) po zsumowaniu tych 24 rat wychodzi cena sklepowa. A przy obecnej inflacji takie raty 0% to czysty zysk. Wystarczy umieć mnożyć. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Najważniejsze żeby działało dobrze z iphonem, internetu dużo nie zużywam, może z 5gb


@winslow: tak jak z 99% użytkowników flexa (w tym ja). Oni to doskonale wiedzą, dlatego nie dają ci wyboru.

Tych paraoperatorów typu Virgin Mobile, Mobile Vikings, nju, lajt itp. osobiście bym unikał. Próbowałem już dwóch pierwszych wymienionych i co z tego, że tanio jak zawsze w kluczowych momentach prędkość neta była bliska zeru, bo sieć przeciążona, a pierwszeństwo
  • Odpowiedz
roczna subskrypcja


@prukfiarz: Tylko w sumie jakie byłyby zalety takiego rozwiązania? Równie dobrze można by wtedy przejść na jakikolwiek roczny abonament
  • Odpowiedz
@Karbik: Najtańszy abonament to koszt bodajże 40zł miesięcznie. Ale może się mylę, jeśli znajdzie się jakis w cenie 30zł z podobnymi benefitami to faktycznie nie ma dużej różnicy
  • Odpowiedz
@winslow: zacząłem się zastanawiać nad przejściem do nju mobile, straaaaaaaaaasznie zirytował mnie flex tą podwyżką o 10zł (pakiet 25 -> pakiet 35). Vikingów też brałem pod uwagę, ale tam jest lipa z roamingiem.
  • Odpowiedz
@prukfiarz z Virgin i Vikings jest ten sam problem - działają na Play, co dla mnie ich skreśla.
Nju to usługa Orange swiadczona przez Orange, ale nie wypowiem się o jakości, bo nie korzystałem.
lajt odradzam.
  • Odpowiedz
@winslow
T-Mobile na kartę. Płacę co miesiąc 30 pln. Nielimitowane rozmowy i smsy i 30 gb, które się odkładają. Ponadto często promki za darmo na neta, aktualnie mam sumarycznie 360 gb do wykorzystania. Pakiet bez limitu L mam
  • Odpowiedz
@winslow Też szukam alternatywy, ale chyba jej nie znajdę bo w orendżu jeszcze nie wyłączyli 3G(H+), co niestety jest dla mnie ważne.
Faktycznie najlepszą ofertę ma chyba na ten moment Heyah01 czyli timobajl.
  • Odpowiedz
@winslow: jest pakiet za 25 zł no limit i jakiś internet, dużo, bo nie jestem w stanie zużyć. Nazywa się "Rozmowy i smsy bez limitu do wszystkich + pakiet GB (wersje cykliczne)"
  • Odpowiedz