Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci
Czy 100k za wykonczenie 53 m ze stanu deweloperskiego to duzo? Mysle ze trochę przeplacilem. Sczegolnie za drzwi (10k 4 szt), podloga 50m paneli z listwami, montażem i programi 11,5k. Narożnik 7,5k (ale jest mega wygodny a na tym najbardizej mi zależało. Ile wam wyszło mirasy?
  • 22
@bugzer: 17,5 tys - 40 m2 podlogi hybrydowej; 13 m2 + łazienka ściany - 10k płytki. grunt, kable, gładzie, kleje i pomniejsze materiały wyszły mi już w okolicach 20k; armatura 4,5k + kibel 2k + szafka pod umywalkę 2k + brodzik 2k.

Robocizna; elektryk na 1 dzień i out - 2k
Druga ekipa: 25k za wyburzenie ścianki, zrobienie częściowo gładzi, przygotowanie łazienki, elektryka - ogólnie nie wiem za co nawet, ale
  • 0
@Uzytkownikportaluwypokpeel: 15 k za uzlozenie plytek ?? Ja placilem 6,5 k za zrobienei calej lazienki z polozeniem plytek od gory do dolu ( 25 metrow) przeniesienie odplywu w inne miejsce, oplyw liniowy, montaż wszystkiego kibla szafek doslownie wszystko i chlop to zrobil w 6 dni od zera ( trojmiasto)
Dużo. Same drzwi już mogłeś zrobić taniej. Ogólnie musiałbyś mniej więcej przedstawić ile wydałeś na materiały a ile na robociznę. Można zrobić kuchnie za 25, 30, 40 lub więcej więc jak piszesz 100k na wykończenie to nic nam to nie mówi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Uzytkownikportaluwypokpeel:

17,5 tys - 40 m2 podlogi hybrydowej; 13 m2 + łazienka ściany - 10k płytki. grunt, kable, gładzie, kleje i pomniejsze materiały wyszły mi już w okolicach 20k; armatura 4,5k + kibel 2k + szafka pod umywalkę 2k + brodzik 2k.

Robocizna; elektryk na 1 dzień i out - 2k
Druga ekipa: 25k za wyburzenie ścianki, zrobienie częściowo gładzi, przygotowanie łazienki, elektryka - ogólnie nie wiem za co nawet, ale