Wpis z mikrobloga

@PANCZLONEK: nie wiem jaki masz budżet ale teraz w promo jest dreame r20 za 1400zł. Dobra cena, normalnie 1650zł najtaniej było przez ostatnie pół roku. Ale i po 1,8-2k ludzie brali na allegro.
  • Odpowiedz
@PANCZLONEK: wrzesień/październik 2023
Dla mnie jest mega. Porównywalny do 2x droższego Dysona którego mają teściowie. Powiem tak. Zarówno on i Dyson nie ciągną jakoś mocno jak się rękę przyłoży (porównując do odkurzacza sieciowego), w trybie turbo zdecydowanie lepiej ale wtedy bateria spada jak szalona. Ale po efekcie sprzątania widać, że jest ok. No mega dużo zbiera. A to zasługa elektroszczotek które wszystko sobie namiatają.
Do tego podświetlenie. Tak samo dobre jak
  • Odpowiedz
@PANCZLONEK: Tak. No te podświetlenie genialne, no widzę przy nim jak ktoś krzywo mi niektóre płytki na podłodze położył xD
Nie wiem jak wygląda podświetlenie w Zelmerze którego linkujesz, ale wiem, że niektóre odkurzacze mają zwykłe światełko. W tym r20 i dysonie to jest jakby wiązka światła/laseru która idealnie podświetla te okruchy i one wręcz rzucają cień. A przy zwykłym światełku to nic nie widać, tzn no jak zobaczysz jedno i
  • Odpowiedz