Wpis z mikrobloga

@diarrhoea: jest możliwość korzystania z Revoulta z zerowym.abonamentem? Potrzebuje.jakiejs karty która będę mógł placic w internecie ale tylko do maksymalnie przelanych na nią środków. Revoult się do tego nadaje?
@MrRedz Ja mam na to taki patent, że dodaje dane karty, zapisuje się na subskrypcję z bezpłatnym okresem próbnym, a zaraz potem anuluje subskrypcję, żeby nie zapomnieć potem anulować i żeby mi nie capneli z konta


@GrammarNazi: dokladnie mozesz sie zapisac i minute pozniej zrezygnowac i bedziesz mial ten miesiac i nic nie zejdzie z karty.

W zasadzie imho tylko niektore subskrypcje w ogole warto trzymac, inne od razu kasujesz bo
Ja mam na to taki patent, że dodaje dane karty, zapisuje się na subskrypcję z bezpłatnym okresem próbnym, a zaraz potem anuluje subskrypcję, żeby nie zapomnieć potem anulować i żeby mi nie capneli z konta


@GrammarNazi: i gdzie to działa?

dokladnie mozesz sie zapisac i minute pozniej zrezygnowac i bedziesz mial ten miesiac i nic nie zejdzie z karty.

@programista15cm: i gdzie to działa? Nie mam netflixów ale na portalach
i gdzie to działa? Nie mam netflixów ale na portalach gdzie potrzebowałem konta po anulowaniu konto było wyłączane.


@lord_xenu: wszedzie tam gdzie masz subskrypcje w google (netflixy, hbo itp, uber one, tinder, legimi, tidal), nie wiem o jakich portalach mowisz

@diarrhoea: to trzeba będzie obserwować regulamin, bo przecież mogą to zmienić w każdej chwili.


@Glikol_Propylenowy: zeby miec limit kredytowy lub debetowy trzeba podpisac cos osobno, to nie kwestia regulaminu
Nie mam netflixów ale na portalach gdzie potrzebowałem konta po anulowaniu konto było wyłączane.


@lord_xenu: to musisz mowic o czyms zupelnie innym, bo to w subskrypcjach dziala tak, ze oplata sie odnawia. I biorac rok, odnawia Ci sie cos co rok. Dlatego, mozesz oplacic rok i od razu zatrzymac subskrypcje po tym fakcie.

Tak sie np huel kupuje z jakas tam lepsza promka. Ze bierzesz subskrypcje i od razu po transakcji