Wpis z mikrobloga

To co widzicie na zdjęciu to kombajn - zwróćcie uwagę na ten element z przodu - to tzw. HEDER. Zapamiętajcie tę nazwę - za poruszanie się po drodze publicznej z zapiętym HEDEREM mandat wynosi do 5 tys. zł. Heder na drodze publicznej może być transportowany tylko na wózku za kombajnem.
Latem podczas żniw, kulturalnie robimy zdjęcie albo film i zgłaszamy gdzie trzeba. Niejednokrotnie już w poprzednich latach na wsi w okresie letnim musiałem cofać na wąskich drogach bo rolnik nie miał gdzie zjechać żeby się minąć. Teraz kulturalnie postoje i poczekam na patrol.

#prostest #strajk #strajkrolnikow #rolnicy #rolnictwo #warszawa #wroclaw #krakow #zniwa #kombajnboners
blvckie - To co widzicie na zdjęciu to kombajn - zwróćcie uwagę na ten element z przo...

źródło: temp_file4053189998872566903

Pobierz
  • 252
@Chlopzewsi: Akurat w tym przypadku (...)Tuż przed godziną 18.00 w miejscowości Broszków na DK2 między Kałuszynem a Siedlcami, kierujący kombajnem rolniczym mieszkaniec gminy Kotuń, wyjeżdżając z pola, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo poruszającemu się samochodem osobowym marki Citroen, 38-letniemu mieszkańcowi Warszawy.(...)
@blvckie: czasami wystarczy przejechać z 500 metrów z jednego pola na drugie, a odpinanie hedera w takiej sytuacji to straszna strata czasu, jeśli serio was to aż tak boli, to życzę powodzenia w dalszej wojnie polsko-polskiej


@iErdo: jak taki morderca będzie jechał w miejscu gdzie jest kiepska widoczność to mi to powiewa czy ma 500 czy 20 metrów między polami. Swoją drogą, to właśnie pokazuje patologię polskiego rolnictwa - mieć
@blvckie: Pamiętam za gówniaka jak rolnik jechał niedaleko mojej miejscowości kombajnem w takim stylu. Wjechał w niego chłop maluchem, a obok siedział mój znajomy. Zdążył schylić się przed uderzeniem. Gdy otworzył oczy, między jego nogami na dywaniku leżała odcięta głowa kierowcy malucha.