Wpis z mikrobloga

Dziś udało się przekazać za pomocą mojej przyjaciółki Natalii z Charkowa Mercedesa ML400 chłopakowi z Krakena (ich to raczej nie trzeba przedstawiać). Auto to zostało podarowane wraz z inną mlką przez szwedzkich i estońskich wolontariuszy. My byliśmy odpowiedzialni za dokument, naprawy i przerzut do docelowego odbiorcy.

Pragnę również przypomnieć o skarbonce na auto dla ukraińskiego SOF. By kupić sensownego Hiluxa lub Isuzu D-Max - brakuje nam wciąż około 25-30 tysięcy złotych. Zachęcam do wsparcia:

https://zrzutka.pl/pnmz2p/s/0qyhvu

#ukraina #wojna #aryoconcent #russiahateclub
Festung - Dziś udało się przekazać za pomocą mojej przyjaciółki Natalii z Charkowa Me...

źródło: signal-2024-03-20-09-05-08-144

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@artiom143: ma i co z tego? Chłopaki do których ma trafić Hilux też mają Humvee i co w związku z tym? Humvee nie nadaje się do każdego terenu - jest powolny... Akurat auto trafia do jednostki, która dba i remontuje samochody. Navara przekazana na początku wojny, nadal im służy...
  • Odpowiedz
  • 1
@llllllllllllllllllll1: ja rozumiem, że on wie lepiej jakie dokumenty podpisywaliśmy oraz, że brygady i pułki armii ukraińskiej wciągają auta na stan oddziału, aby tak naprawdę otwierać frontowe autokomisy :D Ogólnie śmieszy mnie to, że przeciętne Miraski orientują się lepiej kto, co i komu na UA niż ja :)
  • Odpowiedz