Wpis z mikrobloga

8:00 rano xD i już ukraiński batalion propagandowy grzeje klawiatury, żeby Polakom obrzydzić protesty rolników w gorących. Oczywiście zadanie musi być wykonane by wpadło trochę hrywien od Oligarchów, no i nie trzeba zdychać w okopach, ubrany w ubrania i wyposażony sprzęt kupiony z prywatnej kasy, bo to co ma jakąkolwiek wartość zanim dotrze na front, zostanie 3 razy #!$%@? za łapówki gdzieś po drodze. Ale powiem Saszki, że jeszcze was rozumiem i nawet trochę podziwiam, bo prawie daliśmy się wszyscy na tą waszą propagandę nabrać tak jak i na ruską, ale na szczęście nikt już wam nie wierzy, a większość Polaków popiera te protesty. Jedynie pluje zielonym glutem na całe polactwo, co w jakikolwiek sposób jest przeciwko tym protestom coś próbuje się produkować.

#wojna #ukraina #rosja
  • 75
@schweizer

@WojciechM-ce: Sranie do wlasnego gniazda to jakis polski sport narodowy, serio nie ma bardziej samobiczujacego sie narodu w Europie. Jak na jakims reddicie czy innym lewackim gownie ktos z zagranicy cos napisze dobrego o Polsce, juz fajnopolak jeden z drugim biegnie, by powiedziec "oj nie kolego, Polska jest straaaaszna, nie mozesz tak mowic". Dom wariatow z przeogromnymi kompleksami.


Jestem pewny, że nie spędziłeś na reddicie więcej niż 5 minut, tylko
serio nie ma bardziej samobiczujacego sie narodu w Europie


@schweizer: nie ma bardziej ojkofobicznego osobnika niż PRAWAG srający do własnego gniazda i rozpowszechniający takie bzdury. Serio tylko na wykopie czytam takie herezje, że Polacy to "samobiczujący się naród z kompleksami"

Dom wariatow z przeogromnymi kompleksami.


@schweizer: Polskę tak nazywasz ojkofobie? Jak ktoś reddita czyta wykop to źle to będzie wyglądać
@patatier: tak - jestem #!$%@?, zwłaszcza, jak przy okazji ostatniej akcji protestacyjnej przepadła dzieciakowi wizyta u lekarza - korek przed ich blokadą miałem 200m od domu. I co im pomoże moje #!$%@?? Bo na pewno nie stanę obok wsiurków i nie zacznę drzeć japy czy targać z nimi kostki z chodnika. Prędzej nawrzucam im w necie albo prosto w twarz, jak mi któryś z okolicznych chłopków małorolnych przylezie następnym razem z
@schweizer: ale rozróżniajmy Polaków od jakichś wykolejeńców, europejczyków, lewusów i innego tego typu ścierwa, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, wszak Polak jest tylko jeden i z pewnością nie jest to jakiś tęczowy ściek
@WojciechM-ce: Ludzie, niby dlaczego rolnicy mieli przerwać protesty, skoro żaden z postulatów nie został spełniony i zarówno UE, jak i władza ogólnie rozumowana śmieje się nam w twarz...