Wpis z mikrobloga

Dobra, ten rysunek może wyglądać na dość prosty, ale ilość zdobytej przez cały okres nauki wiedzy wykorzystanej do jego zrobienia zdecydowanie przebija wszystkie moje inne prace. Było znacznie więcej myślenia, planowania, zwracania uwagi na pewne rzeczy jeszcze zanim zacząłem je rysować (w sensie, miałem z tyłu głowy "pamiętaj o x", "pamiętaj o y"), no ogólnie dużo lepiej przygotowany byłem do tego rysunku, lepsza organizacja pracy, choć nie obyło się bez problemów. Coraz więcej decyzji podejmuję świadomie, a nie liczę na jakiś "happy accident", jak to mawiał Bob Ross.

Oryginalnie łapki też miały być, miała być postać do brzucha, ale jednak uciąłem, bo bardzo chciałem mieć to dziś skończone, bo mam inne zajęcia do zrobienia, a łapki jednak potrafią sprawić sporo problemu i nie chciałem już się z tym bawić. A w ogóle taki pierwszy-pierwszy plan to był taki, że w ogóle tylko twarz/szyja miała być. Z tym brzuchem to potem tylko tak pomyślałem, bo SW ma fajny odkryty brzuszek, a to zawsze miły widok dla oka :3 No ale ostatecznie jest jak jest.

#malunkizpiersikurczaka #kurczakrysuje

#silverwolf #honkaistarrail #digitalart #rysujzwykopem #tworczoscwlasna #anime
PiersKurczaka - Dobra, ten rysunek może wyglądać na dość prosty, ale ilość zdobytej p...

źródło: 7

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@general_row_grotecki: lewitujące okularki to świadomy zabieg, animu rządzi się swoimi prawami :D

Przezroczyste włosy też, ale akurat włosy faktycznie mogłem ogarnąć jakoś inaczej, wystarczyło trochę skrócić te pasemka na oczach (nie mogłem zostawić oka zasłoniętego, bo źrenica wtedy była zasłonięta i wyglądało źle), ale zbyt późno to ogarnąłem, a na pewnym etapie robienie takich fundamentalnych, nawet drobnych, poprawek wymaga sporo pracy, bo mam dużo warstw od różnych rzeczy i musiałbym na
  • Odpowiedz
@Krunhy: ()

Chyba nigdy... xD Uwielbiam te postaćki i jestem totalnym fanbojem hoyo i to mi pomaga cisnąć pasję dalej, bo jakbym miał rysować rzeczy, których nie czuję, to pewnie bym się wypalił. A te postacie czuję całym serduszkiem i dlatego rysowanie ich jest dla mnie super przyjemne.

Z takich innych czynników, to też ma znaczenie, że mihoyo ma swojego jakby reddita, hoyolab, poświęconego ich
  • Odpowiedz