Wpis z mikrobloga

Od ok pół roku na brzuchu pojawiły mi się takie krostki jak na zdjęciu. Tylko ze u mnie jest ich łącznie z 7, dwie obok siebie na mostku, kilka 2-3 niedaleko pępka i z 2-3 w miejscu gdzie jest gumka od spodni/pasek. Wyglądają identycznie, nie bola nie swędzą, nie powiększają się. Może ktoś miał identyczne? Pewnie jak pójdę do dermatolog to mi zrobi zabieg i je zamrozi. Dziś pojawiła sie jedna nowa w okolicy podbrzusza ale tez nie boli nie swędzi. Ktoś coś? Może samemu ciekłym azotem z apteki można wymrozic #medycyna #dermatologia #zdrowie
szczeki32 - Od ok pół roku na brzuchu pojawiły mi się takie krostki jak na zdjęciu. T...

źródło: image_picker_08D146AB-8611-439D-AB7E-1BFF73059BB4-2156-000000DFB1113B8B

Pobierz
  • 10
  • 1
@mike-78 byłem z 3m temu u dermatolog z inna sprawa i mowila ze to może być kwestia diety alkoholu. No to tez pytam tu chodzi mi o konkretnie identyczne jak na zdjeciu, w necie ciężko konkret znaleźć.
byłem z 3m temu u dermatolog z inna sprawa i mowila ze to może być kwestia diety alkoholu.


@szczeki32: Idź do innego i jeszcze idź do trzeciego stary! To co masz na brzuchu definitywnie nie jest normalne! I nie konsultuj się do #!$%@? wafla na wykopie w tak ważnych sprawach!

I nie słuchaj tej lekarki! Często lekarze mają w piździe, zwłaszcza jak im nie zapłacisz za prywatną wizytę i to drogo.
@szczeki32: I nie ufaj lekarzom, to są często (bez obrazy dla tych dobrych) zwykłe szuje i mątwy. Wiem coś o tym. Etos lekarza się wypalił, nie ma już czegoś takiego. Nie ufaj im. Lecą tylko na pieniądze i mają w większości w dupie dobro pacjenta, chyba, że mają w tym interes.