Wpis z mikrobloga

@SebastianDosiadlgo: No cóż, ci co na nich głosowali ich rozliczą. Ocenią czy według nich się dobrze spisują czy nie - i nie koniecznie na podstawie liczby spełnionych obietnic. Ci co na nich nie głosowali nie mogą ich rozliczać, bo to by wymagało możliwości ukarania partii. Ukarać ich można tylko i wyłącznie nie oddając na nich głosu kolejny raz. Dlatego wyborcy PiS/Konfederacji nie mają fizycznej możliwości rozliczenia koalicji. Mogą tylko rozliczyć partię
  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo: Głosowałeś na nich?
Jeżeli nie to raczej zależy ci żeby nie spełnili tych obietnic.

Ja na Donalda też nie, na Hamownie - nie wiem czy 100 obietnic też go tyczy. Ale bardziej mi zależy żeby większości nie spełniali.
Liczę że zrobią po staremu. Obiecują żeby gawiedź się nabrała a robić i tak będą tylko to co naprawdę ma sens.
  • Odpowiedz
@SyntaxError_ otóż nie, ostatnio na jagodnie rada miasta bardzo pogorszyła warunki parkowania aut, większość ludzi osiedla ale to ma się dokładnie nijak do wyborów, za 2 tygodnie większość tam i tak zagłosuje na tych radnych na których narzekają że ich nie reprezentują. Wyborcy tej strony mają taki dziwny mechanizm że nie wymagają tego czego chcą. Radni mogą wprost działać przeciw nim a ci i tak ich popra i to jeszcze z takimi
  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo jak to już kiedyś ktos fajnie napisał tutaj - PiSowcy nie sa w stanie zrozumieć, że większość ludzi glosowała na obecny rząd dlatego żeby PiS odsunąć od władzy i i żeby ich ktoś rozliczył z tego syfu który narobili a kiełbase wyborczą ci wyborcy od początku mieli w dupie, wiec jak najbardziej sa zadwoloni z obecnego rzadu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
Ej, ale zdążą prawda? Na pewno zdążą, ja im wierzę.

Całe #jagodno jednoczyło się na mrozie w kolejce do 3 w nocy dzielnie walcząc z Kaczym dyktatorem 💪, więc Donald na pewno spełni wszystko co obiecał. DONALD MUSISZ


@SebastianDosiadlgo: dziwnym trafem narracja z d00py, którą ostatnio zaczęli głosić pisowcy xD
  • Odpowiedz
#!$%@? rozliczą, są gorsi od mocherów.


@Nic_tu_po_mnie: nie. Możesz zauważyć, że na przestrzeni ostatnich kadencji poparcie dla PO falowało. PO ma krytycznych wyborców, właściwie to swoich wyborców ma stosunkowo niedużo. Reszta to po prostu osoby biorące udział w wyborach i czasem zagłosują na Platformę, a czasem nie.
O wiele większy żelazny elektorat ma PiS, ok. 30 procent. Więc nie masz racji. Tzw. Mohery są o wiele mniej refleksyjne.
  • Odpowiedz
@kamil150794 PiS finalnie został rozliczony przez swoich własnych wyborców, 0,5 mln mniej wyborców na nich głosowało / zmieniło preferencje co przyczyniło się do porażki. Te wybory były też wyjątkowe przez frekwencję która przekroczyła te magiczne 70%. Więc żeby być dokładniejszym to PiS został rozliczony przez swoich własnych wyborców i tych, którzy nigdy wcześniej nie głosowali i dawali ciche przyzwolenie na rządzenie. Jeżeli ktoś głosował na PO od 12 lat to trudno to
  • Odpowiedz