Wpis z mikrobloga

#holandia #emigracja Szukam sprawdzonej, pewnej pracy w Holandii dla rozowego. Czillerskiej, nie na akord, przynajmniej te 400 euro po odjęciu zakwaterowania, ubezpieczenia, pierdół. Pracownik z doświadczeniem w logistyce (hehe, też mi wyczyn) i pracy zagramanico, angielski na C1.
Może ktokolwiek poratuje czymś sprawdzonym, bo ogłoszenia ostatnio wieją pustkami :(
  • 12
Szukam sprawdzonej, pewnej pracy w Holandii dla rozowego. Czillerskiej, nie na akord, przynajmniej te 400 euro po odjęciu zakwaterowania, ubezpieczenia, pierdół.


@kotkikocham:
Życzę powodzenia :D
Zgaduję, że obowiązkowo pokój jednoosobowy.
Nie żeby coś, ale około 14,50 brutto to teraz niecałe 390 netto przy 40h i jest to standardowa stawka w moim regionie, również dla Holendrów.
W Holandii nie ma "czillerskiej", dobrze płatnej pracy dla imigrantów.
@Errad: jak mieszkasz na agencyjnym jako pracownik tymczasowy, to masz takie dodatki (głównie ET), że spokojnie dostaniesz 400e+ :] na stawce 13.09 + ADV 1.07 miałam ~420 (410-440) tydzień w tydzień 40h w 2022/23 (a wtedy minimalna była niższa i szykowały się podwyżki). a praca była taka, że 90% czasu w niej spędzonego polegało na słuchaniu audiobooków, nie było norm, praca była stojąca w miejscu, dwie zmiany, 6-18.
Więc da się
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@macjaos @Ziomek420 flexcraft, lidl, ale tu warunkiem lekkiej pracy było bycie kobietą - babeczki, w tym ja, stały ze skanerem ręcznym i pikowały to co im przynieśli chłopy, w dowolnym tempie. często nie było pracy nawet przez cały dzień, ale kadra była stała, więc nie zwalniali. Dodatkowo trzeba trafić też na opowiedni dział, zwroty towaru non-food, a nie na spożywkę czy chłodnię, a na to najchętniej każdego wyśle rekruter, więc to kolejna
@Errad: Dzięki za ostrzeżenie, ale z tego co widzę, w agencji w której byłam zakwaterowanie bez zmian. Zresztą, też trzeba kombinować np. z ET, im dalsze na mapie w linii prostej miejsce zameldowania posiadasz, tym wyższy dodatek, mi wchodziły elegancko na ogół. :D
kotkikocham - @Errad: Dzięki za ostrzeżenie, ale z tego co widzę, w agencji w której ...

źródło: wynagrodzeni flex

Pobierz