Wpis z mikrobloga

Hipokryzja wykopków polega na tym, że są oni gotowi jako pierwsi uciekać za granice w przypadku ataku rosji na nasz kraj, a jednocześnie sami narzekają na Ukraińców i wszelkich innych imigrantów gdy ci robią to samo. Zawsze było tu popularne stanowisko, że granice muszą być zamknięte. Pamiętam jeszcze nawet narracje sprzed kilkunastu już w sumie lat, że syryjscy prawdziwi mężczyźni powinni zostać i walczyć w czasie gdy powstało ISIS, a nie uciekać do europy. Wykopki więc nie tylko wychodzą na tchórzy, ale i hipokrytów. Osobiście uważam, że wykopków należy wręcz powoływać do wojska pod przymusem, jak to robi Putin z rosjanami bo i tak nie ma z nich większego społecznego pożytku. Nawet jak taki wykopek na wojnie zginie to przynajmniej wróg zmarnuje kule.

#ukraina #wojna #rosja #bekazpodludzi #bekazwykopkow
Al-3_x - Hipokryzja wykopków polega na tym, że są oni gotowi jako pierwsi uciekać za ...

źródło: 206

Pobierz
  • 6
@Al-3_x: czy wykopki którzy wyganiają Ukraińców na front są teraz z nami w pokoju? Niezła manipulacja... Na taką dużą grupę ludzi znajdziesz takie osoby, ale ogólne trendy raczej są tutaj inne
@Al-3_x: Ja akurat popieram każdego jednego czy to Syryjczyka, czy Ukraińca który ma instynkt samozachowawczy i woli uciec zamiast dać się zabić bo miał pecha przy narodzinach.
To jest stara mentalność plemienna, czyli nasi dobrzy, inni źli. Jak Polak ucieka czy pracuje na zachodzie, to dobrze, jak u nas ktoś tak robi, to źle.


@nightmaar: where problem? Dlaczego mam być altruistą i płakać nad biednym Anglikiem, że mu jakieś polskie seby miejsce pracy zabierają. Mogę się tylko z tego cieszyć
@pastor_manning: Jak chcesz się bawić w plemiona, to się baw, nikt Ci tego nie zakazuje. Podziałów jest tyle, chociażby ze względu na religię, poglądy czy status społeczny, że dla mnie sama narodowość nie jest czynnikiem przesądzającym o tym, że muszę kogoś popierać.