Wpis z mikrobloga

@Woo-Cash1900 oczywiście, że to piramida. Jednocześnie pozwala dużo zarobić :) najlepsza strategia obecnie to kupować jak wszyscy mówią, że umiera, sprzedawać, jak ulica wchodzi lub wykopki pytają czy jeszcze warto wchodzić
@Woo-Cash1900 straci ten co będzie kupował przy 90-100k lub drożej gdy FOMO się pojawi i ten co będzie trzymał za długo i btc spadnie z rowerka. Ja to się cieszę bo praktycznie idealnie wyprzedalem na górce przy 71k$ 70% kapitału w btc i wyszedłem z wszystkich altow dzięki czemu teraz na obniżkach mogę robić zakupy i trzymać mocno kciuki żeby jeblo jak najmocniej. Wyprzedaż będę robił teraz przy 90-100k a Ty pewnie
@progresywneprzeladowanie: To chyba nie byłeś nigdy mentalnie w moim miejscu, bo mnie to po prostu nie interesuje. Jak włożę małą kwotę (np. 10K), to nawet zysk x10 to żaden zysk przy tym ryzyku, a dużej kwoty (100K+) nigdy nie włożę w coś, co może mi zjeść moje oszczędności. A im później, tym szansa na to jest coraz większa, biorąc pod uwagę, że to piramida.
@Woo-Cash1900 chyba nie do konca rozumiesz definicje "piramida" a już na pewno nie rozumiesz czym jest Bitcoin.

Masz rację. Odpuść sobie jeżeli utrata tej gotówki znacznie wpłynie na Twoje życie. Ja sam inwestuje tylko kase która mogę stracić aczkolwiek na tyle pokaźna która będzie coś w stanie zmienić w moim życiu jeżeli zrobi "x10"

Póki co w 2 lata jestem na poziomie x3. Jeżeli ta hossa wypali zgodnie z moimi oczekiwaniami to