Wpis z mikrobloga

Jak Jan Paweł II jeździł kvrwa po Afryce po różnych kvrwa kontynentach świata, może was to nie interesuje może to macie w chvju całkowicie ale mnie to interesuje słuchajcie co wam chcę powiedzieć dwie minuty, daj mi minutę, minuta słuchaj tu jedzie Jan Paweł II np do Afryki nie?
Ciebie to pivrdoli mnie to nie pivrdoli słuchaj o co chodzi bo taki ładny uśmiech zrobiłeś nie przepraszam może się pomyliłem yyy słuchaj yyy
Są chore chłopaki np dżuma jakieś tak różne śmiertelne choroby masakra ogólna nie? Lekarze mówią do Jana Pawła II słuchaj nie wpuścimy cię do tych izolatek nie ma takiej możliwości musisz sobie ubrać te kombinezony kvrwa bo nie wpuścimy cię tam bo to są śmiertelne choroby zaraz to poroznosisz jeździsz po tym całym świecie będzie kapota nie? On mówi w żadnym wypadku nie ubiorę tych kombinezonów ni chu nie przeklinał oczywiście wiadomo nie? Yyy wiesz nie nie ubiorę tego nie ubrał tych kombinezonów szedł w te izolatki wziął te dzieci na ręce całował je po czołach kvrwa jeździł po całym świecie walczył z komunizmem nie wiem jakie wy macie tam teraz poglądy ale kvrwa jeżeli gościu chore dzieciaki które śmiertelnie w piórnik waliły jeden za drugim za przeproszeniem że takie słowo użyłem i on nie ubierał nawet żadnych ochronnych rzeczy i on poświęcał swoje własne życie żeby komuś ratować yyy życie to moim zdaniem zasługuje na jakąś przynajmniej pochwałę kvrwa nie? A pacjent sobie wali jvbać Jana Pawła II no to mu #!$%@? do dupy bolca i zobaczymy kvrwa i tyle dziękuję do widzenia
#primemma #famemma #cenzopapa #papiez
Teemcio - Jak Jan Paweł II jeździł kvrwa po Afryce po różnych kvrwa kontynentach świa...

źródło: Kaczor

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Teemcio: czy ten zjeb chciał powiedzieć, że papaj nie mógł się powstrzymać żeby podotykać i całować małe dzieci nawet jeśli groziła mu śmiertelna choroba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz