Wpis z mikrobloga

Poprosze cie o pomoc w zweryfikowaniu czy telefony sa w stanie czytac nasze mysli.

1. Wlacz apliacje lub przegladarke bez ad blocka np. chrome na telefonie.
2. Telefon zostaw w innym pomieszczeniu
3. Podejdz w domu do miejsca gdzie masz duzo ksiazek, najlepiej starych, ktorych nie czytales
4. Ostroznie po cichu wylosuj ksiazke i spedz kilka sekund szukajac jakiegos obrazka lub historyjki.
5. Nie mow na glos lub nie wpisuj nigdzie w urzadzenia co znalazles
6. Postaraj sie myslec o tym co losowo znalazles bedac blisko telefonu
7. Powracaj myslami do tego co zobaczyles i sproboj zobaczyc czy przez nastepne 24h zobaczysz reklamy lub sugestie na tik-tok, youtube lub google zwiazane z tym co zobaczyles w ksiazke i o czym NIE MA PRAWA WIEDZIEC NIKT NA SWIECIE, CHYBA ZE SKANUJA MOZGI.
8. Feedback w komentarzu lub DM

#nvidia #openai #sztucznainteligencja
#teoriespiskowe #kiciochpyta #iphone #android #afera #google #apple #programowanie #ai #artificialintelligence #uczeniemaszynowe #programista15k #telefony #nostalgia
Seb9910 - Poprosze cie o pomoc w zweryfikowaniu czy telefony sa w stanie czytac nasze...

źródło: Aug2_2019_Getty_956351618_BrainWaves-e1564685242705

Pobierz
  • 7
@Seb9910: ja tak zrobiłem. Całkiem niedawno. Wziąłem pierwsza lepszą książkę - były to "Ilustrowane przygody pingwina Pingu". Otworzyłem na stronie, gdzie była historyjka, jak Pingu rozwoził z ojcem listy saniami. No i kurde, wyskoczyła mi reklama prezerwatyw (ʘʘ)
Skąd te sztuczne inteligencje mogły wiedzieć, że jestem infantylnym starym cymbałem, który przed czterdziestką czyta bajki o pingwinach, więc lepiej, żeby się taki nie rozmnażał. Oto jest pytanie.
@Seb9910: Spora ilość ludzi pisze o tym przypadku na forach, widziałem jak ludzie o tym wspominają miedzy innymi na reddlicie. Traktowałem to jak kolejną teorie spiskową stworzoną przez towarzystwo Johna Bircha, ale teraz wydaje mi sie, ze zjawisko o którym napisałeś jest prawdziwe.