Wpis z mikrobloga

Jezu, błagam, żeby to przeszło jak najszybciej. Nie dość, że trzeba byłoby #!$%@?ć na janusza 8 godzin mniej w ciągu tygodnia, to przetarlibyśmy szlaki na świecie wprowadzając to w skali kraju, a co najważniejsze - grażyny nie nadążałyby z gotowaniem bigosu na uspokojenie dla takich Dariuszy z Giftpolów xDD

#gospodarka #ekonomia #korposwiat #pracbaza #polityka #sejm
Maurelius - Jezu, błagam, żeby to przeszło jak najszybciej. Nie dość, że trzeba byłob...

źródło: za

Pobierz
  • 97
@Maurelius: Nic byś mniej nie #!$%@?ł bo na pewno wprowadzą 4x10h ale i tak warto. Pracowałem w takim trybie przez jakiś czas i ten dzień wolny robił robotę. Najlepiej mi się robiło poniedziałek-wtorek, środa wolna, czwartek-piątek i weekend. W ogóle nie odczuwałem zmęczenia pracą.
@Maurelius: Ludzie coraz głupsi.... dzięki socjalistom mamy dziś 8h dzień pracy. Wcale nie wprowadzili go dlatego, żeby ludziom pomóc nie pracować po 16h dziennie, ale aby zatrzymać spadek czasu pracy.

Gdy ten standard został prawnie wprowadzony, ludzie już pracowali 8-10h dziennie, bo kapitalizm szybko sprawił, że ludzie zaczęli się bogacić i nie musieli robić już po kilkanaście godzin dziennie. Przy czym, pracowali tyle w fabrykach na początku, nie dlatego, że dziki
u mnie w korpo wprowadzili 4 dniowy tydzien pracy zeby zaoszczedzic na pensjach w czasie pandemii. okolo 6 miesiecy pracowalem 4 dni w tygodniu i to byl najlepszy czas w robocie ever. ze wszystkim sie bez problemu wyrabialem, bo mialem mniejsza potrzebe #!$%@? sie majac dodatkowy dzien wolny w tygodniu. a ten dodatkowy dzien to jest absolutny gamechanger. biorac pod uwage ze pracujemy srednio najwiecej w europie, to to rozwiazanie byloby wskoczeniem