Wpis z mikrobloga

  • 0
@MercedesBenizPolska: 1600 zł w AMSO. Więc biorąc pod uwagę że minimalne ceny to tysiak a maksymalne 2000... not great, not terrible ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szykowałem się na o wiele gorszy stan, patrząc jakie trupy ludzie wystawiają na Allegro. Nawet w ju es ej trzeba dać +/- 300 dolców więc ten rocznik tak ma.
  • Odpowiedz
@L3gion:
W zasięgu wzroku mam kilka #thinkpad ów T560. I w nich baterie z 10, 20, 35 i 62 cyklami. Co prawda nie katowałem ich benchmark'ami. Ale z relacji ojca wiem, że baterie starczają na granie w madżongi i neta przez ~połowę turnusu sanatoryjnego (ma egzemplarz ode mnie.
.Bardzo chętnie sprawię by jakiś mirek lub mirabelka dla odmiany poczuli się jak wygrywy.
Richtig_Piwosz - @L3gion: 
W zasięgu wzroku mam kilka #thinkpad ów T560. I w nich bat...

źródło: T560_5 10 cykli

Pobierz
  • Odpowiedz
@L3gion:
Ten konkretnie mac całe życie spędził w zamkniętej serwerowni przytroczony do szafy krosowej, stąd ślady po rzepach.

Nie robię z tego tajemnicy, że chałturzę sprowadzając do kraju głównie laptopy. Co do zasady wybieram egzemplarze nie wymagające dodatkowego nakładu z mojej strony. Zwykle wiem nieco więcej o sprzęcie niż można wyczytać to ze specyfikacji. I tak jak napisałeś, trafiają się sztuki, które większość czasu spędziły na regale.Nieoceniona jest wiedza o bateriach
Richtig_Piwosz - @L3gion: 
Ten konkretnie mac całe życie spędził w zamkniętej serwero...

źródło: T560_2 20 cykli

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@MercedesBenizPolska: Miałem 16" z 2019. Sprzedałem bo jak każdy MBP USB-C z Intelem miał tragiczny czas pracy na baterii i wył jak potępiony. Kilka lat temu miałem 2015 13" i w sumie zawsze żałowałem że się go pozbyłem ()
Więc pomyślałem że zanim uzbieram na 16" M series to poużywam sobie klasyka.
  • Odpowiedz