Wpis z mikrobloga

@adhonores: między rosjanie nie popierają putina, a rosjanie popierają putina w 90% znajdzie się pole do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

funfact: wybory zostały przeprowadzone nawet na okupowanych terenach Ukrainy. Tam pewnie była również zarówno rekordowa frekwencja, jak i poparcie dla I sekretarza partii władimira władimirowicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ajuto00: zgadza się. Będąc dokładnym on napisał "mógł dostać nawet" -> to nie znaczy, że na pewno dostał. Nie czepiałbym się słów tak literalnie. Ja bardziej odbieram jego opinię "kierunkowo" tzn. on twierdzi, że większość zwykłych Rosjan popierają Putina. To ja postawię takie pytanie, które jest bardziej zasadne: Czy jeżeli wybory byłyby w 100% zgodne z literą prawa to czy Putin by przegrał? Obawiam się, że nie przegrałby...
  • Odpowiedz
@adhonores: Absolutnie nie neguję faktu, że Putin posiada poparcie, ale w tym reżimie ciężko o jakieś wiarygodne sondaże.

Czy jeżeli wybory byłyby w 100% zgodne z literą prawa to czy Putin by przegrał? Obawiam się, że nie przegrałby...


to jest trudne zagadnienie, bo opozycja jest mocno rugowana z życia publicznego, nie ma swojego głosu w mediach, więc zwykli ludzie nawet nie wiedzą, że ktoś poza putinem istnieje, a jak się pojawiają
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: co ten wolf-man xD Urban też opowiadał, że chcieli fałszować pierwsze wybory, bo spodziewali się, że opozycja będzie miała tak niskie poparcie, że ludzie i zagranica uznają, że zostało sfałszowane, jeśli nie zostaną sfałszowane xD
  • Odpowiedz
@ajuto00: co w tym zagadnieniu jest trudnego? Dosłownie miesiąc temu za#ebał swojego głównego politycznego oponenta - jak w takich warunkach ma dojść do uczciwych wyborów?

@adhonores a ty się zapisz do Konfederacji, nadajesz się tam idealnie
  • Odpowiedz
@adhonores nie przegrałby, wygrałby pewnie w pierwszej turze, ale mógłby mieć poparcie niższe niż w 2018 r. co mogłoby ośmielić jego przeciwników w establishmencie, a tak wygrał z lepszym wynikiem i wszyscy siedzą cicho.
  • Odpowiedz
@conamirko: mając własne poglądy trzeba się zapisywać do takiego czy innego ugrupowania? jestem od tego daleki natomiast ty chyba też nie masz kompetencji do tego aby za innych decydować jak mają myśleć i czy mają się gdzieś zapisywać albo nie :)
  • Odpowiedz